تعمیر دستگاه لیزر پزشکی-زیبایی و تعمیر لیزر بار ( لیزر سورس)

تصویر تعمیر دستگاه لیزر زیبایی و پزشکی
تعمیرات تخصصی انواع لیزر موهای زائد

_______________________________
همدم طب نوین لیزر با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تعمیرات انواع دستگاه لیزر موهای زائد، انواع دستگاه لیزر الکس، دایود و طیف shr را بصورت کاملا تخصصی تعمیر خواهد کرد.

تعویض لامپ انواع دستگاه لیزر موهای بدن

_______________________________
تعویض لامپ دستگاه های لیزر shr, ipl و ایلایت از بهترین برندهای معتبر دنیا

تعمیر انواع برد پاور دستگاه لیزر موهای زائد

_______________________________
تعمیرات تخصصی انواع برد پاور و منبع تغذیه لیزر الکسادرایت ، انواع لیزر دایود و دستگاه های shr و ایلایت و ipl25

تصویر تعمیر انواع لیزر موهای زائد

تعمیر هندپیس دستگاه لیزر

_______________________________
تعمیر انواع هندپیس لیزر دایود، اس اچ آر، ایلایت و ipl در سریعترین زمان ممکن

تعمیر و تعویض لیزر سورس( لیزر بار)

_______________________________
تعمیر و تعویض انواع لیزر بار دستگاه دایود از نوع میکروچنل و ماکروچنل با گارانتی معتبر شرکتی

راه اندازی کلینیک زیبایی با کمترین هزینه

_______________________________
همدم طب بهترین مشاور شما در راه اندازی کلینیک زیبایی و خرید دستگاه و تجهیزات لیزر، لاغری و جوانسازی با کمترین هزینه می باشد.جهت آگاهی از قیمت دستگاه لیزر موهای زائد می توانید به بخش دستگاه لیزر مراجعه نمائید.

تعمیر لیزر الکساندرایت

تعمیر لیزر الکساندرایت یکی از انواع خدمات تخصصی تعمیر لیزر پزشکی و زیبایی است که هر شرکتی قادر به تعمیرات این نوع از دستگاه های لیزر موهای زائد نمی باشد.ما در دپارتمان تعمیر و تولید مجموعه همدم طب، تعمیر لیزر الکساندرایت اپتیمکس ، نابلکس، بایوس، کوترا و سایناشور را بصورت کاملا حرفه ای انجام می دهیم.

تعمیر لیزر بار یا لیزر سورس دایود

یکی از خدمات تخصصی در رابطه با تعمیر لیزر پزشکی که در مجموعه همدم طب ارائه می شود، تعمیر لیزر بار و لیزر سورس دایود در انواع میکروچنل و ماکروچنل است.این قطعه حساس و حیاتی لیزر موهای زائد دایود جزو اصلی ترین قطعات دستگاه لیزر دایود به حساب می آید .لیزر بارهای دایودها در دو نوع ماکروچنل و میکروچنل هستند که ماکروچنل ها یک تیکه بوده و در صورت خرابی به سختی تعمیر می شوند اما لیز بار میکرو چنل بصورت چند کاناله می باشند که امکان دارد در لیزر بار میکروچنل یکی یا تعدادی از این کانال ها خراب شوند.از مهم ترین علل خرابی و سوختن لیزر بار یا همان لیزر سورس های دستگاه لیزر دایود می توان به موارد زیر اشاره کرد که اگر یک سری از مسائل را در مورد لیزر مو توجه نکنیم می تواند آنرا دچار ایراد کرده و خرابی به بار آورد.
در زیر به طور خلاصه به تمامی این موارد اشاره می کمید تا شما همراه عزیز نیز با انجام دادن این موارد عمر لیزر سورس دایود خود را افزایش دهید:
 • وارد شدن گرد و غبار به داخل هندپیس و نهایتا رسیدن به لیزر سورس diode: عموما دستگاه لیزر دایود در اتاق های کاملا ایزوله یا همان clean room اسمبل می شوند و لیزر سورس دایود براحتی در یک بسته بندی کاملا ایزوله قرار می گیرد لذا با وارد شدن خاک و گرد و غبار براحتی عمر لیزر بار کاهش می یابد
 • نگه داشتن ماشه و کلید هندپیس دایود بورت پشت سر هم: لطفا ماشه هندپیس را بعد از فشار دادن و شات زدن نگه ندارید و می بایست بعد از به پایان رسیدن مسیر شات زنی بر روی پوست، چند ثانیه دست خود را از روی ماشه برداشته و به دستگاه و نهایتا لیزر بار استراحت بدهید.
 • بالا رفتن دمای دستگاه لیزر دایود: دستگاه لیزر موهای زائد دایود در جهت تولید لیزر گرمای زیادی را تولید می کنند و نهایتا اگر این گرما بسیار زیاد شود به لیزر سورس دایود آسیب می رساند.پس با خنک کردن دستگاه لیزر دایود توسط کولر و اسپیلت به عمر لیزر بار دستگاه کمک شایانی کنید.ما با شناخت کامل این مشکل در طراحی و تولید دستگاه لیزر دایود پارادایس این مشکل را با یک سوپر کولینگ و خنک کنندگی قدرتمند حل کردیم.
 • استفاده از آب نا مناسب در کولینگ دستگاه; یکی دیگر از عوامل کاهش عمر لیزر بار دستگاه دایود، استفاده از آب نامناسب در کولینگ دستگاه است.ناخالصی موجود در آب باعث گرفتگی شیارهای طراحی شده لیزر بار شده و در نتیجه دمای سورس لیزر بالا رفته و نهایتا از بین رفتن و سوختن سورس دستگاه می شود.
 • تعویض نکردن فیلتر دستگاه: یکی دیگر از عوامل مهم در کاهش عمر سورس لیزر دایود، عدم تعویض فیلترهای آب می باشند.همواره سعی کنید سالی یک بار فیلترهای آب دستگاه لیزر دایود را تعویض نمائید.
 • نوسانات شدید برق: از دیگر عوامل مهمی که باعث سوختن لیزر بار دستگاه دایود لیزر می شود، نوسانات شدید و قطعی های مکرر برق است.شما کلینیک دار عزیز براحتی و با خرید استابلایزر سروو موتور می توانید این عامل نگران کننده را از میان بردارید.
ما در دپارتمان طراحی و تعمیرات تخصصی با بهره مندی از متخصصین و امکانات خود براحتی می توانیم تعمیر لیزر بار دستگاه لیزر دایود را چه بصورت ماکروچنل و چه بصورت میکروچنل انجام دهیم.

تعمیر هندپیس لیزرتصویر تعمیر هندپیس لیزر

یکی دیگر از خدمات تخصصی در زمینه تعمیر دستگاه لیزر پزشکی، تعمیر هندپیس لیزر است.همانطور که می دانید دستگاه های لیزر به سه دسته الکساندرایت، دایود و shr تقسیم بندی می شوند.در دو نوع دستگاه لیزر مو شبه لیزر و دایود قطعه ای بنام هندپیس وجود دارد که یکی از قطعات اصلی دستگاه لیزر موهای زائد به حساب می آید.در همین دو دسته اپراتور دستگاه لیزر موی بدن می بایست با استفاده از آغشته نمودن هندپیس با ژل اولتراسونیک موهای بدن زیباجو را لیزر کند.در بعضی مواقع در اثر کار مداوم یا ضربه کوچکی که به هندپیس وارد می شود در قاب هندپیس شکافی ایجاد شده و در موقع کار با دستگاه کمی ژل به داخل هندپیس نفوذ کرده و باعث حرابی هندپیس لیزر موهای بدن می شود.

در چنین مواقعی فردی که با دستگاه لیزر کار می کند می بایست حواسش جمع بوده و در چنین زمانهایی بلافاصله دستگاه لیزر را خاموش نموده و در کمال آرامش قاب را باز کرده و این ژل ها را از داخل قاب بیرون کشیده و پاکسازی نماید. بی توجهی به این مورد  سبب خرابی و به وجود آمدت عیب در هندپیس لیزر می شود.این یک نکته از موارد خرابی هندپیس لیزر دایود و شبه لیزر بود.موارد بسیاری دیگری در مورد هندپیس دستگاه لیزر موهای زائد اتفاق می افتد که اپراتورها و کلینیک داران با ما تماس گرفته و ابراز نگرانی می کنند.ما در همدم طب نوین لیزر بصورت کاملا کارشناسی شده و تخصصی تعمیر هندپیس لیزر دایود و شبه لیزر ها (shr-ipl-elight) را انجام می دهیم.

تعویض لامپ دستگاه لیزر الکس و shr

از دیگر خدمات تخصصی در زمینه تعمیر لیزر پزشکی می توان یه تعویض لامپ دستگاه لیزر الکس و اس اچ آر و حتی ipl اشاره کرد.ما بخش تعمیر دستگاه لیزر، خود بهترین فلش لامپهای دستگاه های لیزر موهای زائد را از کشورهای انگلیس و آلمان وارد می کنیم . کیفیت این  لامپهای زنون به قدری بالاست که در دستگاه لیزر موهای زائد ایکس وان که محصول و تولید شرکت و مجموعه همدم طب است ، استفاده شده است.

تمامی دستگاه های لیز بدن که با لامپ کار می کنند بعد از نهایت هر ۵۰۰ هزار شات می بایست لامپ دستگاه را تعویض کنند در غیر این صورت به برد دستگاه امکان آسیب وجود دارد و هزینه تعمیرات دستگاه لیزر را دوچندان می کند.اگر دستگاه لیزر شما نیاز به تعویض لامپ پیدا کرد، در صورتیکه دستگاه لیزر شما از نوع shr ,ipl و ایلایت باشد می بایست هندپیس دستگاه را برای ما ارسال کرده تا در سریع ترین زمان ممکن اقدام به تعویض لامپ دستگاه لیزر شما شود اما در صورتی که دستگاه لیزر موهای زائد شما از نوع الکس باشد کارشناس ما بصورت حضوری و در کلینیک و مطب شما اقدام به تعویض لامپ لیزر دستگاه الکس شما خواهد کرد.

تعمیر برد و پاور دستگاه لیزر موهای زائد

تصویر تعمیر برد و پاور دستگاه لیزر

در راستای تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد که در مهندسی پزشکی همدم طب نوین لیزر ارائه می شود، یکی از مشکلات و عیوب مربوط به خرابی برد و پاور دستگاه لیزر در انواع الکساندرایت، دایود و اس اچ آر می شود.گاها عدم انرژی مناسب در دستگاه لیزر ناشی از خابی یا تنظیم نبودن برد کنترل یا برد power دستگاه لیزر موهای زائد است و حتی وجود مشکل در این دو قسمت باعث بالا رفتن هزینه های مصرفی دستگاه مانند لامپ دستگاه الکس و اس اچ آر یا لیزر سورس دایود می شود.با تعمیر برد و پاور دستگاه لیزر موهای زائد و حتی بهینه سازی این قطعات بالاترین بازدهی را به دستگاه لیزر زیبایی و کلینیکی خود برگردانید.

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی زیبایی

یکی دیگر از خدمات تخصصی همدم طب نوین لیزر برگزاری دوره های تخصصی کار با انواع دستگاه های پزشکی و زیبایی، برگزاری ورک شاپ های عملی دستگاه های لیزر موهای زائد، لاغری و جوانسازی و همچنین برگزرای دوره های تخصصی تزریق بوتاکس، تزریق ژل و تزریق چربی در یک محیط کاملا کلاسیک و آرام به نام همدم آکادمی است.شما براحتی می توانید با ثبت نام در دوره های مورد دلخواه خود علاوه برآموزش تخصصی بصورت تئوری و عملی، از یک مدرک معتبر بین المللی و پشتیبانی آنلاین نیز برخوردار شوید.

تبلیغات کلینیک های زیبایی شما

از دیگر خدمات تخصصی که همدم طب نوین لیزر برای مشتری های وفادار خود ارائه می دهد، تبلیغات مطب های پوست  و مو و کلینیک های زیبایی در شهر شما می باشد.این کار توسط همدم طب در قالب یک وب سایت تخصصی با عنوان شهر کلینیک طراحی و ثبت شده که مشتری های شما را قادر می سازد در شهر مورد دلخواه شما با تمام خدماتی که شما در کلینیک و مرکز زیبایی خود ارائه می دهید، پیدا کرده و با شما ارتباط برقرار نمایند.این وب سایت در واقع یک منبع تبلیغاتی برای تمام مراکز و کلینیک های پزشکی و زیبایی است که در ایران بعنوان یک منبع معتبر و ایده آل زیبایی به حساب می آید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با شماره ۰۹۳۷۴۷۰۰۲۸۸ مهندس دهقان ارتباط برقرار نمائید.

6 نظرات

  • آقای شیرزاد درود.شماره تلفن تمامی کارشناسان و دفاتر مرکزی و کارگاهی همدم طب در قسمت ارتباط با ما قید شده است.

  • سلام آقای شیرزاد.لطفا جهت ارتباط با همدم طب نوین لیزر به صفحه تماس با ما مراجعه نمائید.

   • سلام هادی جان.بله دوره آموزش تخصصی تعمیرات دستگاه های لیزر و لاغری رو هم ما برگزار می کنیم.لطفا با شماره 09121980664 مهندس کشاورز تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *