خرید دستگاه لیزر دایود تیتانیوم سه طول موج مدل ۲۰۲۲

تصویر خرید دستگاه لیزر دایود تیتانیوم

افرادی که  قصد تهیه و خرید دستگاه لیزر موی بدن  برای کلینیک و مطب زیبایی خود دارند مطمئنا نام تیتانیوم را شنیده اند و ممکن است بدنبال خرید دستگاه لیزر تیتانیوم باشند.مجموعه همدم طب نوین لیزر بعنوان یکی از مراکز معتبر و تهیه و تامین دستگاه لیزر موهای زائد بصورت نو و دست دوم است که در فروش دستگاه لیزر تیتانیوم نیز توانمندی دارد.از آنجا که دستگاه لیزر دایود تیتانیوم در بسیاری از بهترین کلینیک های لیزر کل بدن در تهران و ایران کاربرد دارد در این مقاله ما قصد داریم لیزر دایود تیتانیوم را بطور کامل بررسی کرده و به شما معرفی کنیم تا با این دستگاه دایود چینی به خوبی آشنا شده و با خیالی آسوده اقدام به خرید لیزر دایود تیتانیوم کنید.

مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم

اشخاصی که خرید دستگاه لیزر تیتانیوم را برای کلینیک و مطب خود می کنند در واقع سه دستگاه لیزر را برای مرکز زیبایی خود خریداری می کنند!!!به دلیل اینکه این دستگاه لیزرموی زائد در هر ۳ طول موج ۷۵۵،۸۰۸ و ۱۰۶۴ (الکس-دایود – اندیاگ) کار می کند .در واقع شما با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم رفع موهای زائد بدن را برای تمامی پوستها و انواع موهای زائد به راحتی انجام می دهید.

قطعه اصلی لیزر دایود تیتانیوم لیزر سورس یا همان لیزر بار دستگاه است که از لیزر بار قدرتمند ماکروچنل برخوردار است.مزیتی که لیزر بار ماکروچنل دارد در واقع ارزانتر بودن آن نسبت به میکروچنل و اینکه مجرای آبی که برای خنک کنندگی بر روی لیزر بار ماکروچنل طراحی شده بسیار بزرگ تر می باشد و آب انتقال داده شده از کولینگ تا هندپیس بخوبی جاری می شود و همین امر به خنک کنندگی دستگاه کمک شایانی می کند.

از دیگر مشخصات دستگاه لیزر دایود تیتانیوم می توان به سیستم خنک کنندگی TEC در دستگاه دایود اشاره کرد.سیستم TEC در واقع تشکیل شده از کولینگ بسیار قوی که در سر نوک هندپیس های لیزر دایود بکار برده می شود و همین سیستم بسیار کمک شایانی به سلامتی و توان کاری در حذف موهای زائد دارد.همچنین دستگاه لیزر دایود چینی تیتانیوم در دو نوع طراحی و تولید می شود وتنها تفاوت این دو دستگاه در تعداد هندپیس های دستگاه لیزر می باشد.

دستگاه لیزر دایود تیتانیوم ساخت کجاست؟

بسیاری از افرادی که بدنبال خرید دستگاه لیزر تیتانیوم جهت مطب زیبایی خود می باشند همواره تصور می کنند که دستگاه لیزر مو ساخت کشورهای اروپایی است. لیزر موهای زائد دایود مدل تیتانیوم در اصل ساخت شرکت آلما لیزر امریکا است اما کشور چین تحت لایسنس آلما نیز اقدام به تولید و ساخت دستگاه دایود تیتانیوم نیز در سالهای پیش کرده است.در ایران نیز شرکت مهندسی پزشکی همدم طب نوین لیزر نیز بمانند بسیاری از شرکت های دیگر دستگاه تیتانیوم را از کشور چین وارد نموده و بصورت اقساطی، گارانتی یک ساله و خدمات ده ساله به فروش می رساند.

ویژگی های خرید دستگاه لیزر دایود تیتانیوم

 

تصویر ویژگی های خرید لیزر دایود تیتانیوم

یکی از معیارهای خرید هر دستگاه دایودی خصوصا دستگاه لیزر دایود تیتانیوم،خصوصیات و مزیت های دستگاه لیزر است که این ویژگی ها و مزایای دایود تیتانیوم به شرح زیر می باشد:

  • دارای ۳ طول موج ۸۰۸،۷۵۵ و ۱۰۶۴ می باشد و همین سه طول موج باعث می شود که شما طیف وسیعی از موها را از بین ببرید.
  • ۷ سال اثربخشی بالینی اثبات شده
  • اثربخشی بسیار بالا در پوست های برنزه
  • با انواع پوست های جنوب شرق آسیا خصوصا پوستهای ایرانی کاملا سازگار می باشد و کیفیت حذف موهای زائد در این دستگاه بسیار مناسب است
  • لیزر دایود تیتانیوم برای زرد پوست ها بسیار مناسب می باشد
  • دارای خنک کنندگی بسیار قوی در سر هندپیس ها است که میزان درد ناشی از لیزر موی زائد را بسیار کاهش می دهد.
  • از دیگر ویژگی های لیزر دایود تیتانیوم، صفحه نمایش ۱۴ اینچی این دستگاه است.

عملکرد دستگاه لیزر دایود تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم با توان و انرژی که بر روی این دستگاه طراحی شده است  به‌ طور تدریجی حرارت و گرما را به فولیکول‌های مو در ناحیه مورد نظر رسانده و این گرما را به لایه زیر درم پوست منتقل می‌کند. همانطور که گفته شد در طراحی لیزر تیتانیوم از طول‌ موج الکس که برای طیف وسیعی از انواع پوست و رنگ مو و حتی موهای روشن کاربرد دارد استفاده شده است و طول موج ۸۰۸ نانومتر که بسیار برای پوست های سبزه ایرانی نیز بسیار مناسب می باشد به کار برده شده و فولیکول مو در عمق های پایین تری از پوست را نیز هدف قرار می دهد.

طول‌موج اندیاگ  ۱۰۶۴ نانومتری که بیشترین قدرت نفوذ  در بین طول‌ موج‌ های لیزر را  داراست و برای موهای زیرپوستی انتخابی ایده آل به شمار می‌آید. نیز به کار برده شده است.در دستگاه لیزر تیتانیوم ، لیزر به‌ طور مداوم توسط هندپیس در حال حرکت است که این موضوع باعث می‌شود که سطح بسیار وسیعی با سرعت و سهولت بیشتر تحت درمان قرار گرفته که به‌ نوبه خود بی‌نظیر است. با خرید لیزر دایود تیتانیوم کاهش زمان فرآیند لیزرانجام می‌شود و برخلاف دیگر انواع حذف موهای زائد هیچ ناحیه‌ای را از قلم نمی‌اندازد.

معایب و عوارض لیزر تیتانیوم

تصویر عوارض لیزر تیتانیوم

همواره هر دستگاه زیبایی که طراحی و تولید می شود در حد امکان سعی شده تا از کمترین معایب برخوردار باشد.افرادی که قصد خرید دستگاه لیزر تیتانیوم را دارند حق مسلمشان است که از معایب و مشکلات این لیزر دایود اطلاع کسب کنند تا با بینش بهتری اقدام به خرید لیزر تیتانیوم کنند.

دستگاه لیزر دایود تیتانیوم عموما عیب و نقص خاصی ندارند،اما بزرگترین ایراد و مشکلی که از نگاه مهندسی پزشکی می توان گفت این است که  این دستگاه لیزر در واتر کولینگ و خنک کننده دارای مشکل است .همین عامل باعث پایین آمدن راندمان و کارآیی لیزر دایود تیتانیوم شده و زیباجویی که اقدام به لیزر کردن موهای زائد خود کرده است درد و سوزشی را هنگام رفع موهای زائد بدن تجربه می کند. برای رفع این عیب  و مشکل متخصصین و مهندسین فنی همدم طب نوین،خرید واتر کولینگ اکسترنال با کیفیت یا خرید یک دستگاه لیزر دایود با کولینگ و خنک کنندگی بدون درد و سوزش  بمانند لیزر دایود سه طول موج پارادایس را به شما پیشنهاد می دهند.

بسیارری از همراهان عزیز ما که دستگاه های لیزر دایود تیتانیوم و حتی دایود های دیگر اورینتال، الیو و adss نیز دچار این ایراد و خرابی می گردند،با خرید این دستگاه واتر کولینگ و خرید لیزر دایود پارادایس مشکلشان حل شده و تا مدتها براحتی شات زدن خود را براحتی انجام می دهند که جهت اطلاع از محصول واتر کولینگ نوژان می توانید با شماره ۰۹۰۲۲۳۳۹۴۶۴ مهندس عینی تماس حاصل نمائید.

تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم و الکساندرایت

 

تصویر تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم و الکساندرایت

وقتی که شما قصد خرید دستگاه لیزر تیتانیوم را دارید مطمئنا نام دستگاه الکس کندلا را نیز می شنوید و تردید پیدا میس کنید که لیزر الکس کندلا خرید نمائید یا لیزر دایود تیتانیوم.در مقاله دستگاه الکس کندلا به معرفی کامل دستگاه لیزر الکساندراینت کندلا پرداخته ایم که در صورت تمایل می توانید آنرا مطالعه نمائید.اما در این قسمت سعی داریم برای شما تفاوت دستگاه لیزر الکس با دستگاه لیزر دایود تیتانیوم را برای شما تشریح کنیم.

اولین تفاوت دستگاه لیزر الکساندرایت و دستگاه لیزر دایود تیتانیوم در قیمت این دو دستگاه حذف موهای زائد است.لیزر الکساندرایت دارای قیمتهای بسیار بالایی می باشد و این در حالیست که قیمت دستگاه لیزر دایود تیتانیوم در مقابل لیزر الکس بسیار پایین تر است.تفاوت دیگر لیزر الکس و لیزر دایود در طول موج کاری دو دستگاه می باشد.لیزر الکساندرایت در طول موج ۷۵۵ کار می کند اما لیزر دایود تیتانیوم در هر ۳ طول موج الکساندرایت (۷۵۵) و اندیاگ (۱۰۶۴) و ۸۰۸(دایود) کارآیی دارد.

تفات دیگر دستگاه لیزر الکساندرایت با دستگاه لیزر دایود در بهره وری لیزر بر روی انواع پوستهاا است.لیزر موهای زائد الکس برای پوستهای سفید و روشن بسیار مناسب است و این در حالیست که دایود لیزر تیتانیوم برای انواع پوستهای ایرانی خصوصا زرد و تیره بسیار کارآیی بیشتری دارد.

تفاوت دیگری که در دستگاه های الکس و دایود تیتانیوم وجود دارد، تماس هندپیس با پوست فرد زیباجوست .در لیزرهای دایود حتما می بایست با پوست ردی که قصد لیزر موهای زائد خود را دارد  تماس برقرار کند اما در لیزر الکساندرایت نیازی به تماس با پوست ناحیه مورد نظر نمی باشد.

فروش و قیمت دستگاه لیزر دایود تیتانیوم

تصویر قیمت دستگاه لیزر تیتاینوم

یکی از پارامترهای مهم در خرید دستگاه لیزر دایود تیتانیوم، قیمت دستگاه لیزر دایود تیتانیوم است.ما در فروشگاه همدم طب نوین محصولات و دستگاه های لیزر موی بدن را بصورت نو،  کارکرده و دست دوم معرفی می کنیم و قیمت دستگاه لیزر موهای زائد را به شما اطلاع می دهیم.اما عوامل مختلفی بر روی قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم تاثیر گذار هستند، عواملی همچون نو و دست دوم بون، تک هندپیس یا دو هندپیس بودن دستگاه لیزر تیتانیوم، توان و انرژی طراحی و تولید شده بر روی دستگاه دایود تیتانیوم و نهایتا تعداد طول موج لیزر تیتانیوم همگی از عوامل مهم و تاثیرگذار در فروش و قیمت دستگاه لیزر دایود تیتانیوم می باشند.

تفاوت دستگاه دایود و تیتانیوم

موضوع جدیدی درباره خرید دستگاه لیزر دایود تیتانیوم به تازگی بوجود آمده است!!این سوال درباره تفاوا دستگاه دایود وتیتانیوم می باشد.عزیزان زیباجو و خریداران محترم توجه داشته باشید که لیزر موهای زائد تیتانیوم در اصل در دسته دستگاه های لیزر دایود قرار می گیرد و هیچ تفاوتی باهم ندارند.در واقع تیتانیوم یک دستگاه دایود سه طول موج است که از طول موج های السکاندرایت، دایود و اندیاگ در توان های مختلفی بهره می برد و برخی بخاطر سه طول موج بودن این دستگاه لیزر زیبایی گمان می کنند که با دستگاه های دایود تفاوت دارند.امیدواریم که متوجه شده باشید که تفاوت دستگاه دایود و تیتانیوم در هیچ چیزی نمی باشد.

آموزش کار با دستگاه لیزر دایود تیتانیوم

همواره افرادی که قصد خرید دستگاه لیزر دایود تیتانیوم را دارند تمایل دارند که کار با دستگاه را بصورت تخصصی فرا گرفته و از یک مدرک بین المللی نیز بهره مند شوند تا براحتی و بصورت تخصصی اقدام به فعالیت تخصصی لیزر موهای زائد در کلینیک خود یا دیگران کنند.

آموزش کار با دستگاه لیزر دایود تیتانیوم نیز بمانند دیگر دستگاه های لیزر دایود است.شرکت همدم طب با پاس همراهی و قدردانی از مشتریان خود اقدام به راه اندازی دپارتمان همدم آکادمی کرده است که در این دپارتمان، یکی از موضوعات مهمی که پرداخته می شود، آموزش اپراتوری لیزر موهای زائد است.در این دوره شما براحتی با انواع دستگاه های لیزر موهای زائد، طول موج های لیزر و نحوه کار با دستگاه های الکس، دایود و اس اچ ار را فرا می گیرید و عزیزانی موفق به گذراندن دوره شوند یک مدرک بین المللی در رابطه با آموزش اپراتوری لیزر دریافت می کنند.

سخن آخر

ما سعی کردیم نکات مهم و کاربردی برای هر فردی که قصد خرید دستگاه لیزر دایود تیتاتیوئن را دارد ارائه دهیم و به ویژگی ها و عوارض لیزر تیتانیوم پرداختیم اما اگر با خواندن این مقاله هنوز با سوالات و ابهاماتی در رابطه با خرید و فروش دستگاه لیزر دایود تیتانیوم در ذهن خود روبرو هستید، کافیست بدر بخش نظرات و دیدگاه ها برای ما بنویسید تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند یا اینکه در بخش پشتیبانی از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید تا بتوانیم مشاوره و راهنمایی های خوبی به شما ارائه دهیم.همچنین اگر تصور می کنید این مقاله می تواند برای دوستان و آشنایان شما مفید واقع شود، خواهشمندیم در شبکه های اجتماعی خود با دوستانتان به اشراک بزارید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *