دستگاه پاور شیپ معجزه لاغری قرن را بشناسید +بررسی تخصصی

دستگاه پاور شیپ


دستگاه پاورشیپ دارای لیزر کم توانی با طول موج ۶۵۰ نانومتر است .دستگاه پاورشیپ با استفاده ازمکانیسم های واکیوم، رادیوفرکانسی و لیزر کم توان سبب لاغری ،کاهش سایز و تناسب اندام می شود.

مکانیسم عمل دستگاه پاورشیپ به چه صورت می باشد؟

دستگاه پاور شیپ با روشی غیر تهاجمی با حل نمودن چربی های ذخیره شده در سلول های چربی موجب افزایش نفوذ غشای سلولی شده و با انتقال چربی های حل شده به بافت بینابینی سبب می شود تا امواج رادیو فرکانسی موجب افزایش جریان خون در بافت های بینابینی شده و چربی های آزاد شده را منتقل می کند .این دستگاه با افزایش میزان کلاژن سازی سبب درمان سلولیت و جوانسازی پوست می شود .

تصویر دستگاه پاور شیپ

کاربردهای دستگاه پاور شیپ

۱- برطرف نمودن سلولیت

۲- برطرف نمودن چربی های موضعی

۳- کاهش سایز

۴- برطرف کردن افتادگی پوست

۵- جوانسازی پوست

این دستگاه در چه مناطقی از بدن قابل استفاده می باشد؟

دستگاه پاورشیپ همانند دستگاه آر اف کویتیشن پاندورا جهت نواحی بالا تنه، شکم، باسن، پهلوها، ران غبغب، پشت به کار برده می شود.

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز با دستگاه پاور شیپ

استفاده از جلسات درمانی با این دستگاه دو بار در هفته می باشد و پس از آن جلسات تکمیلی ماهی یک بار تا ۶ ماه تکرار خواهد شد .این دستگاه با نفوذ به لایه های عمقی پوست باعث تابش عمقی لیزر به پوست می شود .برای هر کیلو وزن اضافه به همان تعداد جلسه درمانی نیاز خواهید داشت به عنوان مثال فردی که دارای ۱۰ کیلوگرم وزن اضافه هست باید ۱۰ جلسه درمانی را در مدت زمان ۵ هفته انجام دهد.پس از طی ۱۰ جلسه شاهد کاهش سایزی برابر با ۴ سایز خواهیم بود. استفاده از این دستگاه فاقد عارضه جانبی بوده و موثرترین دستگاه برای لاغریست.این دستگاه هم زمان با کاهش سایز بدن موجب لیفت و کشیدگی پوست شده و بهترین روش برای افزایش قابلیت ارتجاعی پوست ،سفت شدن عضلات سرینی و از بین بردن حالت پوست پرتقالی پوست ران و باسن می باشد .استفاده این دستگاه به همراهی پیروی از یک برنامه غذایی منظم و مدون تاثیر قابل ملاحظه ای در کاهش وزن خواهد داشت .

در هنگام درمان با دستگاه پاورشیپ چه نکاتی را باید رعایت نمود؟

  • نوشیدن روزانه آب به میزان فراوان و بیشتر از ده لیوان
  • مصرف مکمل های حاوی ویتامین ث و ویتامین ای
  • انجام ورزش به صورت منظم
  • پیروی از یک برنامه غذایی کم چرب

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *