تصویر قیمت دستگاه کویتیشن

قیمت دستگاه کویتیشن


کویتیشن چیست؟

کویتیشن در واقع یک روش ایمن، موثر و بدون نیاز به جراحی  برای از بین بردن چربی های جمع شده در سطوح مختلف بدن است. امواج اولتراسوند با فرکانس های صوتی خود، تکان هایی در چربی های بدن ایجاد می کنند، امواجی که گوش انسان قادر به شنیدن آنها نیست ولی چنان تکانی در بافت چربی ها ایجاد می کند که سلول های چربی نمی توانند در مقابل آن مقاومت کنند و در نتیجه شکسته و به حالت مایع در می آیند. این سلول های مایع در بافت های بدن به جریان می افتند و از طریق ادرار و عرق دفع می شوند. دستگاههای کویتیشن جدیدی که برای این کار ساخته شده اند، قادرند به طور خاص چربی ها را مورد هدف قرار دهند، مخصوصا چربی هایی که بافت سخت تر و به هم فشرده تری دارند.شرکت همدم طب مبین فروش دستگاه کویتیشن باکیفیت را بهمراه قیمت آنها در فروشگاه خود قرار داده است.
از دستگاه کویتیشن به عنوان دستگاه فرم دهنده بدن هم یاد می شود، برای اینکه نه تنها چربی ها را از بین می برد، بلکه می تواند به آنها فرم دلخواه را نیز بدهد. یکی از موارد استفاده این روش فرم دادن به اجزای صورت است. دستگاه کوچکتری که مخصوص بافت های صورت ساخته شده است، می تواند گونه ها را بالا ببرد، گودی زیر چشم ، پف چشم ها و حتی چروک ها را کم کند. همچنین چربی های زیر چونه و یا همان غبغب را از نیز از بین می برد.

[su_highlight]فروش دستگاه کویتیشن نو و دست دوم در فروشگاه همدم طب مبین[/su_highlight]

اگر روش کویتیشن به همین سادگی و قدرت می تواند چربی ها را از بین ببرد، پس چرا هنوز بیشتر مردم از وجود چنین روشی بی اطلاع هستند؟

روش کویتیشن روشی تازه ای هم نیست، این روش سال هاست وارد بازار شده، اما به خاطر اثرات منفی و ناشناخته ای که داشته، همچنان با دیده شک و تردید نگریسته می شد. دگرگونی تازه ای که در صنعت کویتیشن رخ داده، در واقع ساخت دستگاههای جدیدی است که خطرات این روش درمان چاقی را بسیار بیشتر از گذشته پایین آورده؛ این دستگاههای کویتیشن جدید چند ماه پیش وارد بازارهای آمریکا شدند و به بازارهای اروپا و سوئد نیز راه پیدا کردند.اما در سالهای اخیر نیز این دستگاه وارد کشور ما شده و مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.

تصویر فروش دستگاه کویتیشن

فروش دستگاه کویتیشن

خطرات و نکات منفی استفاده کویتیشن چیست؟

این روش همانطور که گفتم از امواج اولتراسوند استفاده می کند، کسی نمی داند این امواج قوی که سلول های چربی بدن را در هم می شکنند، چه تاثیراتی می تواند بر اعضای داخلی بدن داشته باشند. از طرفی دیگر، ذرات چربی که در بدن آزاد می شوند، در بدن به گردش در می آیند و می توانند وارد جریان خون شوند، به همین خاطر این روش تا همین تازگی ها، روشی خطرناک به شمار می رفت و حتی در کشورهایی مانند سوئد که استانداردهای بهداشتی بالایی دارند، استفاده از آنها غیر قانونی بود؛ اما دستگاههای جدید همان طورکه توضیح دادم، با آزمایشات فراوان این خطرات را از بین برده اند و توانسته اند مجوز بهداشتی بالایی دریافت کنند. این دستگاههای پیشرفته طوری طراحی شده اند که قادرند بافت چربی را از بافت های دیگر بدن تشخیص دهند و در نتیجه تنها بافت چربی را مورد هدف قرار می دهند. مشکل دوم نیز که خطر وارد شدن ذرات چربی به رگ ها بود، با شکستن ذرات چربی به ذراتی ریزتر و بی خطر مرتفع شده است؛

روش کویتیشن را چند بار باید انجام داد تا به نتیجه مطلوب رسید؟

روش کویتیشن تنها برای از بین بردن چربی ها نیست، بلکه می تواند به چربی ها فرم خاصی بدهد و همچنین در درمان سلولیت و ترک های پوست مورد استفاده قرار می گیرد.هر بار نوبت درمان حدود ۴۰ دقیقه زمان می برد و شما پس از همان بار اول به روشنی تفاوت را احساس خواهید کرد. هر بار درمان حدود ۳ تا ۱۰ سانتی متر از قطر چربی های بدن را کم می کند، بنابراین پس از اولین درمان شما دست کم یک سایز شلوار جین (که حدود ۲،۵ سانتی متر است) کم خواهید کرد.  اما تاثیر درمان بسته به وزن، نوع پوست و بافت چربی ها و حتی ژن تفاوت دارد. چربی های دور شکم، باسن و کمر معمولا ساده تر از بین می روند، درحالیکه چربی های آمیخته با ماهیچه دیرتر تاثیر می پذیرند.اگر از روش کویتیشن برای از بین بردن سلولیت و ترک های پوست استفاده کنید، معمولا پوست شما پس از سه بار درمان صاف و لطیف خواهد شد.

در پایان باید گفت دستگاه کویتیشن بازدهی بسیار بالایی را داراست و اگر قصد خرید این دستگاه و اطلاع از قیمت دستگاه کویتیشن را دارید کافیست با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

۲ نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با واحد خرید و فروش
ارتباط با کارشناسان شرکت همدم طب
ارتباط با کارشناسان همدم طب مبین