عمل هایفو بهتر است یا Ultherapy؟

تصویر دستگاه هایفو

دستگاه هایفو


عمل هایفو بهتر است یا Ultherapy؟

استفاده از فناوری هایفو برای کشیدن  و سفت کردن پوست  صورت یکی از مؤثرترین روش های کاملا ایمن برای داشتن چهره ای صاف و شفاف می باشد.این فناوری با نام High Intens Focused Ultrasound ، که معمولاً با عنوان دستگاه هایفو شناخته می شود ، یک پیشرفت فناوری است و یک گزینه ایمن مناسب را برای  جراحی زیبایی و لاغری در اختیار افراد و متخصصین قرار می دهد.در این میان بحث بر سر موضوع اینکه بهترین دستگاه هایفو کدام است نیز می باشد.

تصویر بهترین دستگاه هایفو
بهترین دستگاه هایفو

HIFU در مراحل اولیه برنامه های پزشکی می باشد که در سراسر دنیا برای معالجه انواع بیماری ها استفاده می شود.به عنوان مثال ، در اکتبر ۲۰۰۴ ، فناوری HIFU برای اولین بار برای درمان فیبروم های علامت رحمی توسط FDA تصویب شد.در سال ۲۰۱۵ ، FDA دو دستگاه هایفو را برای فرسایش بافت پروستات به تائید رساند.

اگرچه از HIFU در موارد مختلف پزشکی درمانی مانند معالجه سرطان ، از بین بردن کیست و تومورها و طیف گسترده ای از سایر شرایط پزشکی استفاده شده است ، اما بسیاری از افراد احتمالاً از آن به عنوان درمانی برای کشیدن و سفت کردن پوست برای اهداف آرایشی استفاده می کنند.

بسیاری از افراد پرسیده اند – تفاوت بین HIFU و Ultherapy چیست؟ چرا HIFU جزئی از قیمت Ultherapy است؟ آیا این کار به خوبی Ultherapy انجام می شود؟

تفاوت بین هایفو وUltherapy چیست؟

معمولاً HIFU به یک فناوری پزشکی گفته می شود که از لنزهای آکوستیک برای متمرکز کردن چندین پرتو  در مناطق هدفمند استفاده می کند.پرتوهای از بین بافتها عبور می کنند و انرژی منتقل شده اثرات حرارتی و مکانیکی مفیدی بر لایه های عمیق تر پوست دارد.

HIFU به طور معمول با تصویربرداری در زمان واقعی از طریق سونوگرافی انجام می شود تا پزشک قادر به شناسایی نواحی مورد نیاز برای درمان باشد.

Ultherapy نام تجاری یک دستگاه هایفو است که در سراسر جهان برای خنثی کردن تأثیر گرانش بر روی پوست استفاده می شود ،بدون جراحی.

Ultherapy تنها دستگاه HIFU مورد تأیید FDA است که گردن ، چانه و ابرو را بالا می برد و سفت می کند و خطوط و چین و چروک های روی سینه را بهبود می بخشد.اولتراپی تواناییهای زیر را دارا می باشد:

تصویر عملکرد هایفو
نحوه عملکرد هایفو در پوست
  • عمق بافت را در ۳ لایه – ۱٫۵ میلی متر ، ۳٫۰ میلی متر و ۴٫۵ میلی متر درمان می کند.
  • دما: به طور مداوم بافت پوست را تا ۶۰-۷۰ درجه سانتیگراد لمس میکند ، برای تحریک نئوکلاژنز مطلوب است.
  • پیشگیری:دقیقاً نقاط انعقادی در فاصله ای ثابت و قرار داده شده باعث بهبودی و محافظت از پوست سالم می شود.
  • تصویربرداری از فناوری جسم DeepSEE ented  به شما امکان می دهد در زمان واقعی،مشاهده کرده و معالجه کنید.
  • نتایج به طور موثر از داخل به بیرون قابل رویت می باشند.
عملکرد هایفو بر روی پوست

پس کدام بهتر است؟

اثربخشی و ایمنی Ultherapy در چندین بر روی چندین کلینیک نشان داده: Ultherapy برای ۴ ناحیه FDA پاکسازی شده است ، یعنی برداشتن ابرو ، فرعی (فک) ، عمق پوست و دکلته.

یکی دیگر از مهمترین فاکتورهای تمایز مهم این است که Ultherapy توسط بیش از ۱۱۰ مطالعه و مقاله تحقیقاتی (۶۰ مقاله تجدید پذیر همکار و ۵۰ مطالعه بالینی) پشتیبانی شده است.

تا به امروز ، بیش از ۸۰۰۰۰۰ درمان با Ultherapy در سطح جهان انجام شده است.

اگرچه هزینه درمان با استفاده از Ultherapy می تواند دو یا سه برابر بیشتر از یک دستگاه HIFU باشد ، اما شما تضمین می کنید که این درمان با استفاده از پارامترهای کنترل شده انجام می شود و تنها بهترین و موثرترین نتایج را که می خواهید کسب کنید.

دفعه بعد که می خواهید با استفاده از دستگاه HIFU یک روش لیفتینگ پوست را در نظر بگیرید ، مطمئن باشید کلینیکی را انتخاب کرده اید که از Ultherapy استفاده می کند. درخواست کنید که گواهی صحت را که فروشنده برای همه درمانگاه ها ارائه می دهد ، مشاهده کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.