دستگاه لیزر دایود

تصویر خرید لیزر دایود

خرید دستگاه لیزر دایود

یکی از دستگاه های بسیار قدرتمند در بحث لیزر موهای زائد،لیزر دایود می باشد به همین دلیل خرید دستگاه لیزر دایود صرفه اقتصادی دارد بدلیل اینکه شما در یک دستگاه هر سه طول موجی که در مبحث حذف موهای زائد نیاز می باشد،لیزر دایود دارد.دایود لیزر در سه طول موج موهای زائد(۸۰۸-۷۵۵-۱۰۶۴ ) با عمق نفوذ بالا را از بین می برد.

فناوری دستگاه دایود به گونه ای ست که به وسیله تعداد زیاد پالس اما با تاثیر کم ، دمای اطراف فولیکول مو را تا ۴۵ درجه سانتی گراد بالا میبرد ؛ همین گرمای تدریجی سبب میشود تا کروموفور در نقش یک مخزن گرمایش شارژ شده ، حرارت را به فولیکول اعمال کند ، تا به همراه گرمای جذب شده توسط خود فولیکول باعث تخریب و از بین بردن فولیکول شود.

انواع دستگاه لیزر دایود

تصویر قیمت لیزر دایود آروما

لیزر موهای زائد دایود دارای برندها و مدل های مختلفی می باشد که به اختصار به معرفی انواع دستگاه لیزر دایود می پردازیم:

معرفی لیزر دایود پارادایس

 

تصویر لیزر دایود پارادایس

یکی دیگر از دستگاه های لیزر دایود که بسیار نامی بوده و از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد، لیزر دایود پارادایس می باشد.این دستگاه لیزر مو با قابلیت داشتن ۳ طول موج الکس، دایود و اندیاگ و توان بسیار بالا و سوپر واتر کولینگ بسیار قدرتمندی که دارا می باشد هرگونه درد و سوزشی را از بین برده و باعث بالا رفتن عمر لیزر سورس این دستگاه که از شرکت معتبر جن اپتیک آلمان می باشد شده و از طرف دگیر راندمان دستگاه را دوچندان می کند.این دستگاه لیزر مو دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات بوده و براحتی می توانید بصورت اقساطی و با کمترین نقدینگی این دستگاه را تهیه نمائید.در صورت اینکه تمایل داشته باشید بهتر این دستگاه لیزر را بشناسید، پیشنهاد می کنیم مطلب مربوط به دستگاه لیزر دایود پارادایس را مطالعه نمائید.

خرید دستگاه لیزر دایود پلاتینیوم

لیزر دایود پلاتینیوم محصول کشور چین می باشد و در سه طول موج ۷۵۵،۸۰۸ و ۱۰۶۴ که در هندپیس لیزر موجود می باشد،کار می کند.کار کردن در این ۳ طول موج سبب می شود که در انواع عمق پوست نفوذ کرده و نقش بسزایی در جهت از بین بردن موهای زائد ایفا کند.همچنین لیزر دایود پلاتینیوم به سیستم خنک کنندگی tec مجهز می باشد که همین سیستم باعث می شود که پوست مورد درمان شامل سوختگی و خشکی نشود.در صورت تمایل می توانید مقاله خرید دستگاه لیزر دایود پلاتینیوم را بطور کامل مطالعه نمایید تا طاعات جامع تری در مورد دستگاه دایود لیزر پلاتینیوم بدست آورید.

دستگاه لیزر دایود الیو ( OLIVE)

لیزر دایود OLIVE یک لیزر رفع موهای زائد از نسل جدید بر پایه تکنولوژی ۸۱۰ نانومتر می باشد که با استفاده از این طول موج رنگدانه ملانین موجود در فولیکول مو را هدف قرار داده و تخریب می کند. انرژی و اشعه خروجی بسیار یکنواخت (با بهره گیری از تکنولوژی DILAS آلمان) در تمامی پالسهای اعمال  شده در واحد زمان، باعث می گردد تا بیمار درد کمتری احساس کرده و از بافتهای پوست بیشترین محافظت به عمل آید.در این سیستم از لنز Collimated استفاده شده که باعث تابش یکنواخت بر روی پوست گشته و امکان افزایش سرعت بدون آسیب رسانی به پوست را می دهد.

دستگاه لیزر دایود آروماگراند (AROMA GRAND)

دستگاه لیزر دایود آروما گراند محصولی از کشور کره جنوبی می باشد و از انواع دستگاه های لیزر پرطرفدار در جهان  است و در سه طول موج الکس دایود و اندیاگ کار می کند.لیزر آروما گراند به شما این امکان را می دهد که حذف موهای زائد را حتی بر روی پوستهای تیره بخوبی داشته باشید.قطعات فوق العاده ای که در ساخت این دستگاه لیزر زیبایی استفاده شده،باعث گشته که خرابی زیادی نداشته  و خنک کنندگی بسیار قوی این دستگاه سبب شده که بیمار هیچ گونه دردی را احساس نکند.

دستگاه لیزر دایود ADSS

کمپانی ADSS در سال ۲۰۰۵ میلادی در کشور چین و با یک کارگاه کوچک شروع بکار کرد.این برند سریع رشد کرد و تبدیل به یک کارخانه تولید لیزر زیبایی و پزشکی گشت.با گذشت ۱۵ سال از تاسیس شرکت ADSS  محصولات این شرکت به ۱۳۰۰۰ مدل رسیده و توانسته محصولات متنوعی به بازار عرضه کند.عموم لیزر های دایود برند ADSS در عمق ۸۰۸ نانو متر کار میکند و یکی از برند های نامی در از بین بردن موی زائد و دستگاه دایود می باشد.در زیر ویدئویی از دستگاه دایود ADSS است که می توانید مشاهده نمایید:

[aparat id=’JXj5V’]

دستگاه لیزر دایود هونکن

دستگاه حذف موهای زائد برند هونکن محصولی از کشور چین می باشد و یکی از قدرتمند ترین دستگاه های لیز دایود بحساب می آید.مق نفوذ مؤثر دستگاه لیزر موهای زائد مدل هنکون ICE KK می تواند به بافت هدف برسد. مدت زمان مناسب پالس هدف و گرما آن در حدی است تا بافت اطراف ناحیه لیزر به سختی تحت تأثیر قرار گیرد. تولید انرژی در این مدل از دستگاه لیزر موهای زائد به حدی است که انرژی کامل و مورد نیاز را برای از بین بردن موهای زائد را تولید میکند و به بافت های اطراف ناحیه لیزر کمترین آسیب ممکن را میرساند.ایمنی،کارآیی،سرعت وتاثیرگذاری این دستگاه در حذف موهای زائد از نقاط قوت این دستگاه چینی می باشد.

خرید دستگاه لیزر دایود اورینتال( ORIENTAL )

از دیگر برندهای نامی در دستگاه لیزر دایود،اورینتال می باشد.این دستگاه چینی بصورت تک طول موج و سه طول موج کارآیی داشته و با خاصیت جذب انرژی بهینه و سرعت بالا با استفاده از حالت FHR یکی از دستگاه های قوی در حذف موهای زائد می باشد.تمامی دستگاه های لیزر اورینتال دارای سیستم خنک کنندگی قوی میباشند که باعث عملکرد بهتر و بالا رفتن طول عمر دستگاه می شود.از دیگر ویژگی های دستگاه لیزر دایود اورینتال می توان به کاربردش در تمامی انواع دستگاه اشاره کرد.

دستگاه لیزر دایود PZ

از دیگر برند های نامی و مشهور در زمینه تولید دستگاه لیزر،PZ می باشد.این کمپانی در کشور چین قرار دارد واما لیزر سورس و لیزر بارهای آن از کشور آمریکا تامین می شود.قدرت نفوذ بالا در از بین بردن فولیکول مو و خنک کنندگی قوی از امتیازات دستگاه لیزر دایود PZ می باشد.

امتیازات ویژه در خرید دستگاه لیزر دایود

اگر شما قصد دارید که خرید دستگاه لیزر دایود را انجام دهید،بد نیست که با توانمدنی و قابلیت های لیزر دایود آشنا شوید:

 1. لیزر دایود با هر برند و مدلی برای انواع پوست و مو آسیایی فوق العاده مناسب می باشد
 2. در عمق پوست و موی بدن بخوبی و با قدرت نفوذ می کند
 3. برای از بین بردن فولیکول مو در عمق زیاد نیز بسیار کارآیی دارد
 4. استفاده از دستگاه دایود در هر ۳ طول موج بصورت ترکیبی از دیگر قابلیت های خرید دستگاه لیزر دایود می باشد
 5. با توجه به قدرت و توانمندی بالایی که دارد،از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد
 6. اگر در سیستم خنک کنندگی چیلر لیزر دایود از واتر کولینگ های اینترنال و اکسترنال استفاده شود،بسیار پر قدرت سالیان سال برای شما کار خواهد کرد
 7. دستگاه دایود لیزر با تکنولوژی های جدید آن دستگاه بسیار مناسبی و عالی برای تیپهای مختلف پوست است . کاملترین و موثرین طول موج برای تاثیر عالی روی ملانین موجود در ریشه مو که باعث سوختن دائمی آن میشود توسط دستگاه دایود با طول موج ۸۰۸ نانومتر ایجاد میشود .
 8. درصورت تنظیم صحیح و اصولی میزان انرژی توسط پزشک،میزان تاثیر پذیری لیزر موهای زائد و میزان برگشت موهای زائد بعد از دوسال کمتر از ۵ الی ۷ درصد است و این یعنی فوق العاده بودن اثرات لیزر میباشد.
 9. به علت عمق نفوذ بالاتر طول موج دایود لیزر بالطبع درد بیشتری در دستگاهای نسل قدیم وجود داشت ، ولی به مرور با ارتقای دستگاهای نسل جدید شیوه تابش در لیزر دایود بصورت متناوب و سریع تر شد و همچنین سیستم های خنک کنندگی قوی تر نیز به دستگاهها اضافه گردید که باعث شد استفاده کنندگان از این دستگاهها کمترین درد ممکن را داشته باشند .
 10. حداکثر انرژی ۶۰ ژول
 11. سرعت بالا از ۱ الی ۱۰ هرتز
 12. خنک کننده سطح پوست تا ۵- درجه
 13. سطح مقطع ۹x10 میلی متر
 14. لنز هماهنگ کننده جهت یکنواخت کردن تشعشع

نقاط ضعف دستگاه لیزر دایود

هر دستگاهی که در جهان تولید می شود خواسته یا ناخواسته نقاط ضعفی را دار می باشد،لیزر دایود نیز از این قضیه مستثنی نیست.از نقاط ضعف خرید دستگاه لیزر دایود می توان به حساسیت زیاد دستگاه لیزر دایود نسبت به دمای آب موجود در دستگاه اشاره کرد.اگر دمای آب داخل دستگاه لیزر دایود بالای ۳۲ درجه سانتی گراد برود به لیزر سورس دستگاه فشار وارد کرده و در نتیجه عمر لیزر سورس و خود دستگاه دایود را کم می کندراه حل برای از بین ردن این مشکل استفاده از خنک کنندگی و واتر کولینگ های اکسترنالی است که در شرکت همدم طب مبین نیز تولید میشود.

از دیگر نقاط ضعف در خرید دستگاه لیزر دایود می توان به استفاده از ژل های پوستی اشاره کرد.بدلیل اینکه دستگاه دایود بطور مستقیم نمی تواند قابلیت و کارآیی داشته باشد و برای تماس با پوست نیاز به ژل پیدا میکند.

فرق لیزر الکساندرایت با لیزر دایود

بسیاری از متخصصین پوست و مو در هنگام خرید دستگاه لیزر دایود تردیدی در ذهن خود دارند که آیا لیزر آسیایی خرید کنیم یا لیزر الکس امریکایی؟عزیزان تفاوت و فرق لیزر دایود و الکس بسیار می باشد.چه از نظر قیمت و چه از نظر کارآیی اما بصورت مختصر در موراد زیر به آنها اشاره می کنیم.

تصویر لیزر الکس دایود دست دوم

 1. همانطور که گفته شد لیزر موهای زائد دایود برای کارکرد مناسب نیاز به ژل دارد تا بتواند بخوبی کار خود را در از بین بردن فولیکول مو انجام دهد این در حالیست که دستگاه الکس هیچگونه نیازی به ژل نداشته و بدون اینکه به پوست بدن بچسبد کار خود را انجام می دهد.
 2. سیستم خنک کنندگی در دستگاه لیزر دایود از نوع واتر کولینگ می باشد حال آنکه سیستم خنک کنندگی در لیزر الکس از نوع  AIR COOLING می باشد و در صورت نداشتن باعث سوختگی شدید پوستی می گردد
 3. هزینه خدمات نگهداری و تعمیر دستگاه لیزر موی الکس بسیار بالاست ولی در دستگاه دایود اینگونه نیست و در صورت خرابی دستگاه دایود،با هزینه اندکی قابل تعمیر می باشد.
 4. سیستم از بین بردن ریشه مو در دستگاه الکس از نوع انتقال فیبر نوری می باشد و این در حالیست که سیستم از بین بردن فولیکول مو در دستگاه دایود از طریق لیزر سورس می باشد.
 5. هزینه خرید دستگاه لیزر دایود در مقابل لیزر الکساندرایت بسیار ناچیز می باشد

کاربرد دستگاه لیزر دایود

لیزر دایود با توجه به قابلیت نفوذ بالا در اپیدرم و بالاترین میزان جذب ملانین مو، یکی از بهترین طول موج ها در درمان موهای زائد در تمام انواع پوست ( حتی پوست های تیره ) می باشد . همچنین به دلیل جذب مناسب توسط رنگدانه ها و اکسی هموگلوبین خون در درمان ضایعات پیگمانته و عروقی موثر می باشند.

تعمیر دستگاه لیزر دایود

در صورتی که دستگاه شما بنا به دلایلی که در بالا اشاره شد یا ادله دیگری نیاز به تعمیر پیدا کند،می توانید با مراجعه به مقاله تعمیر لیزر دایود،اطلاعات جامع تری نسبت به عیوب و مشکلات دایود لیزر پیدا کنید.

قیمت خرید دستگاه لیزر دایود:

پارامترهای زیادی بر روی قیمت دستگاه لیزر دایود تاثیر می گذارد.به عنوان مثال نو بودن و دست دوم بودن دستگاه،برند دستگاه دایود،اگر کارکرده می باشد تعداد شات واقعی دستگاه و سال تولید محصول از عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت لیزر  دایود دست دوم یا نو می باشد.جهت آگاهی از قیمت دستگاه لیزر دایود کافیست به فروشگاه لیزر موهای زائد مراجعه کرده یا با کارشناسان همدم طب تماس حاصل نمایید.

در صورتی که با خواندن این مطلب درباره خرید دستگاه لیزر دایود با سوالات و ابهاماتی روبرو هستید،کافیست در بخش دیدگاه ها و نظرات برای ما بنویسید تا کارشناسان مجموعه پاسخگوی شما باشند.همچنین اگر می دانید که خواندن این مطلب برای دوستان شما مفید می باشد،لطفا در شبکه های اجتماعی خود ما را نشر دهید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با واحد خرید و فروش
ارتباط با کارشناسان شرکت همدم طب
ارتباط با کارشناسان همدم طب مبین