دستگاه کرایولیپولیز

تصویر دستگاه کرایولیپولیز

دستگاه کرایولیپولیز

دستگاه کرایولیپولیز، دستگاهی است که برای از بین بردن چربی و سلول های چربی بکار برده می شود. آنچه دستگاه کرایولیپولیز را از دیگر دستگاه های درمان چاقی متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرما همراه با خلا و فشار منفی جهت کاهش سایز چربی ,حذف سلولهای چربی , تعداد جلسه کم (یک جلسه), برگشت ناپذیری و غیر تهاجمی بودن آن است.این دستگاه جزو چهار دستگاه  ممتاز برای لاغری شکم و پهلو به حساب می آید.

دستگاه کرایولیپولیز در درمان کدام مناطق بکار می رود؟

این دستگاه لاغری برای درمان چربی شکم،پشت پاها و پهلوها و همچنین از بین بردن چربی های بیش از حد سینه در آقایان نیز بکار برده می شود.

نحوه عملکرد دستگاه کرایو لیپولییز

این فرضیه وجود دارد که سلول های چربی در اثر سرما راحت تر از بین می روند لذا براساس همین فرضیه، در دستگاه کرایو از تکنولوژی freez یا همان سرما استفاده شده است.دمای انجماد به لایه زیرین پوست اعمال شده و این دما باعث مرگ موضعی سلول و نتیجتا بافت سلولی می شود.همین امر سبب می شود تا گلبولهای سفید چربیها را بعنوان جسم خارجی تلقی کرده و آنها را بعنوان جسم خارجی هضم نمایند.

هر منطقه تقریباً ۴۵ دقیقه تحت درمان قرار می گیرد و برای بهبود نتیجه بالینی باید ناحیه مورد نظر دو دقیقه ماساژ داده شود.در پایان هر جلسه فرد می تواند به کارهای روزمره خود بپردازد و فعالیتهای عادی خود را از سر بگیرد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لاغری به مقدار چربی و ناحیه درمانی بستگی دارد.معمولا چربی پهلوها با یک جلسه از بین می رود ولی از بین بردن چربی ران ها بیش از دو جلسه درمان  نیازمی باشد.جلسات درمانی می بایست هشت هفته با هم فاصله داشته باشند تا روند التهابی برطرف شود.

فواید دستگاه کرایو

  • بدون عارضه و بدون هیچ گونه خطری چربی را از بین می برد
  • مناطقی که چربی در آنها مقاومت بیشتری می کند را هدف قرار می دهد
  • بیشترین بازدهی با کمترین کارکرد و خرابی
  • حتی در کبد های چرب با گرید پایین می توان کرایولیپولیز را انجام داد
  • روند درمان چاقی با این دستگاه بسیار کوتاه می باشد

تفاوت دستگاه های کرایولیپولیز

با دستگاه های کرایولیپولیز معمولی و به اصلاح NO NAME بیش از ۴۵ دقیقه نمی توان سرما داد ولی دستگاه هایی که برند نام اشنایی دارند تا ۳ساعت می توان با آنها سرما به ناحیه مورد نظر داد.تفاوت دیگر دستگاه های کرایو در روش های درمانی آنها می باشد.این دستگاه لاغری به دو دسته وکیومی و پلیتی تقسیم بندی می شوند.

دستگاه های کرایولیپولیز به روش وکیومی

تصویر دستگاه کرایولیپولیزر به روش وکیومی

دستگاه های کرایو  که به روش وکیومی کار می کنند شعاع موثر آن در پوست تنها ۳cm می باشد و نتیجتا برای از بین بردن چربی پهلوها مناسب می باشند.

دستگاه های کرایولیپولیز به روش پلیتی

تصویر کرایولیپولیز به روش plat

 

دستگاه های کرایویی که به روش پلیتی کار میکنند شعاع موثر آنها ۵ تا ۷ ساتی متر می باشد و نتیجتا برای از بین بردن چربی های شکمی گزینه مناسبی می باشند.

در کلینیک های زیبایی فرانسه ، آلمان و آمریکا  از روش پلیتی استفاده می شود اما در کشورهای کره، چین و اسپانیا  از روش وکیومی استفاده می شود.

موارد منع استفاده دستگاه کرایولیپولیز

کسانی که گلبولهای سفید کم کار دارند نمی توانند از این دستگاه برای لاغری خود استفاده کنند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با واحد خرید و فروش
ارتباط با کارشناسان شرکت همدم طب
ارتباط با کارشناسان همدم طب مبین