تصویر قیمت دستگاه لیزر

شرکت همدم طب نوین لیزر ارائه دهنده بهترین قیمت دستگاه لیزر و شرایط ویژه خرید دستگاه لیزر موهای زائد، با تخفیف ویژه به مشتریان خود است.این شرکت مهندسی پزشکی از سال ۱۳۹۴،طراحی، تولید و تعمیرات تجهیزات زیبایی، یکی از معتبرترین شرکت های حوزه پزشکی در ایران به حساب می آید.محصولات و دستگاه های همدم طب در تمامی انواع تجهیزات لیزر موهای زائد، لاغری موضعی و جوانسازی و عضله سازی با شرایط اقساطی موجود  است و شما با مشاوره رایگان می توانید بهترین انتخاب برای مرکز و کلینیک زیبایی و حتی مرکز تناسب اندام خود داشته باشید.

ما سعی داریم که به همراهان عزیز بهترین مشاوره و قیمت دستگاه لیزر نو و دست دوم را ارائه دهیم تا بهترین خرید دستگاه را برای کلینیک و مطب پوست و موی خود داشته باشند.عوامل بسیاری نقش پررنگی بر روی قیمت دستگاه لیزر بدن دارد که از مهم ترین عوامل می توان به برند دستگاه لیزر، تعداد طول موج دستگاه، تماسی یا غیر تماسی بودن دستگاه و در نهایت دست دوم و نو بودن ماشین لیزر بدن، اشاره کرد.در این مطلب شما با انواع دستگاه های لیزر موهای زائد آشنا می شوید و در ادامه به پارامترهای مهم در قیمت دستگاه لیزر کلینیکی، مطبی و سالنی می پردازیم.

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی و کلینیکی

یکی از مهم ترین پارامترهای مهم در خرید هر دستگاه و تجهیزاتی، قیمت و هزینه پرداختی است.در خرید دستگاه لیزر موهای زائد، قیمت دستگاه لیزر مهم ترین پارامتر برای خریداران و متخصصین پوست و مو می باشد.اولین سوالی که کارشناسان فروش همدم طب در مشاوره رایگانی که برای خرید دستگاه لیزر بدن حرفه ای به متخصصین پوست و مو و سرمایه گزاران بازار زیبایی می پرسند، چقدر برای دستگاه لیزر کلینیک و مرکز زیبایی خود، قصد دارند هزینه کنند؟

ما برای هر اعتباری که برای خرید دستگاه لیزر قصد دارید هزینه کنید، یک دستگاه خوب و با اصالت به شما معرفی می کنیم و تسهیلاتی را برای شما در نظر گرفته ایم تا براحتی بتوانید دستگاه لیزر مورد نظر خودتان را خرید نمائید.به دلیل اینکه ما با ۶ سال فعالیت در زمینه کارشناسی تخصصی انواع دستگاه لیزر، سرآمد هستیم و با توجه به بودجه مورد نظر شما، دستگاه لیزر نو و دست دوم کارشناسی شده به شما معرفی می کنیم.برای اینکه بتوانید انتخاب خوبی جهت خرید دستگاه لیزر داشته باشید، آگاهی از انواع تجهیزات و دستگاه های لیزر بدن در اولویت می باشد.در ادامه به بررسی انواع دستگاه لیزر موهای زائد می پردازیم.

فروش اقساطی لیزر غیر تماسی OPTIMAX

دستگاه لیزر ۴ طول موج PARADISE PRO

دستگاه لیزر تیتانیوم الکس،دایود و اندیاگ تیتانیوم

دستگاه لیزر SHR-X1

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

با پیشرفت تکنولوژی روز به روز، دستگاه های لیزر موهای بدن نیر در حال تغییر و پیشرفت می باشند اما فکر کنیم که روند تکنولوژی تولید دستگاه لیزر برای شما جالب باشد.

دستگاه لیزر IPL و ایلایت

اولین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا با تکنولوژی IPL رونمایی شد که اساس تولید لیزر در این نوع تکنولوژی، لامپ ها هستند.قدرت و نفوذ در ریشه موهای زائد بدن در لیزر شاتی IPL بسیار است بطوریکه با هر ۱۰۰ هزار شات لامپ دستگاه می بایست تعویض شود.این تعویض زود به زود لامپ IPL هم مزیت به حساب می آید و هم ایراد.مزیت به خاطر قدرت بالا در ریزش موهای بدن و ایراد به خاطر هزینه هایی که باید برای تعویض پرداخت کرد.

دستگاه لیزر ایلایت نیز نوعی از تکنولوژی IPL به حساب می آید و تنها تفاوتی که ایلایت و IPL دارند، در رادیو فرکانسی یا هندپیس RF است که ایلایت دارا می باشد و IPL از این تکنولوژی محروم است.

دستگاه لیزر shr

نوع دیگری از دستگاه های لیزر که تاثیر بسیاری در قیمت دستگاه لیزر در ایران و دنیا گذاشت، دستگاه لیزر اس اچ آر می باشد.دستگاه هایی که امروزه بعنوان شبه لیزر شناخته می شوند، یک زمانی کل دنیا را تسخیر خود کرده بودند و به عنوان لیزرهای رولی شناخته می شوند.این نوع دستگاه های لیزر نیز همچون IPL و ایلایت با فلش لامپ ها کار می کنند منتها به جای تعویض هر ۱۰۰ هزار شات، در ۵۰۰ هزار شات نیاز به تعویض پیدا می کنند.تفاوت دیگری که لیزر اس اچ آر نسبت به آی پی ال دارد، سرعت انتقال لیزر در از بین بردن موهای زائد می باشد و همین امر باعث شد که رفته رفته دستگاه های SHR جای تکنولوژی IPL را بگیرند.

خرید دستگاه لیزر بدن سالنی

بسیاری از میکاپ آرتیست های و متخصصین آرایشگری به جهت اینکه مشتریان بسیاری دارند و وجود تقاضای بسیار زیاد در خصوص لیزر بدن در سالن ، به دنبال خرید دستگاه لیزر بدن سالنی می باشند.به جهت اینکه لیزرهای دایود و الکساندرایت بسیار تخصصی هستند و نیازمند پزشک متخصص پوست و مو در مرکز زیبایی می باشند، لذا بهترین گزینه برای میکاپ آرتیست ها جهت لیزر موهای زائد، لیزر های ipl و ایلایت می باشند.قیمت دستگاه لیزر بدن سالنی ipl و ایلایت به موارد مهمی همچون میزان عملکرد دستگاه لیزر، بررسی فنی  و نوع دستگاه لیزر بستگی دارد که جهت اطلاع از قیمت دستگاه لیزر بدن سالنی با مشاوران ما در ارتباط باشید.

دستگاه لیزر دایود

از دیگر دستگاه های لیزر که توانست انقلابی در لیزر موهای زائد ایجاد کند، دایودها هستند.دستگاه هایی که در ابتدا با تک طول موج ۸۰۸ نانومتر شروع به تولید شدند اما رفته رفته جای خود را به لیزر دایود های ۲ طول موج و در نهایت ۳ طول موج داد.

دستگاه لیزر دایود ۲ طول موج شامل طول موج های الکساندایت و دایود و لیزرهای سه طول موج که در طول موج های ۸۰۸ نانومتر، ۷۵۵ نانومتر(الکساندرایت) و ۱۰۶۴ نانومتر(اندیاگ) شدند و همیت امر تاثیرات بسزایی بر روی قیمت دستگاه لیزر گذاشتند.

دستگاه لیزر دایود برای انواع پوستها مناسب می باشند اما بهترین جوابدهی را بر روی پوست های تیره  و نژادهای آسیایی گذاشت البته این بدان معنا نیست که درقاره های اروپا و آمریکا دایود استفاده نمی شود، بلکه بسیاری از شرکت های معتبر تولید کننده تجهیزات پزشکی در دنیا امروزه دستگاه لیزر دایود تولید می کنند.

هر سه دستگاه لیزر IPL، اس اچ آر و دایود به خاطر اینکه هندپیس دستگاه با پوست زیباجو در تماس است، به لیزرهای تماسی شناخته می شوند.علاوه بر تماسی بودن، استفاده از ژل سونوگرافی از دیگر تشابهات این ۳ نوع دستگاه لیزر بدن به حساب می آیند.

دستگاه لیزر الکساندرایت یا الکس

تصویر دستگاه لیزر الکساندرایت اپتیمکس

آخرین نوع دستگاه لیزر که بسیار شناخته شده در کل دنیا می باشدو باعث تغییرات بسیار در قیمت دستگاه لیزر گشت، دستگاه لیزر الکساندرایت است که همانند لیزر SHR از فلش لامپ جهت تولید لیزر در جهت از بین بردن موهای بدن استفاده می شود.لیزرهای الکس جهت از بین بردن موی زائد نیاز به تماس با بدن و پوست شخص ندارند و با قدرت و توان خوبی که دارند از فاصله های متناوبی، ریشه موهای زائد را از بین می برند.تغییرات فاصله ای که به وجود آمده است به میزان قطر اسپات سایزی است که در طراحی و تولید الکس ها استفاده می شود.

دستگاه های لیزر الکس بعنوان لیزرهای غیرتماسی شناخته می شوند و شرکت های بزرگ تجهیزات پزشکی مانند کندلا،سایناشور،نابلکس و کلاریتی از برندهای معروف و نامی تولید کننده لیزر الکساندرایت به حساب می آیند.

نقطه قوت لیزر الکساندرایت، غیر تماسی و عدم استفاده از ژل و همچنین توان بالا و خوبی است که در حذف موهای زائد از خود نشان دادند اما هزینه تعمیرات و نگهداری دستگاه، تعویض لامپ لیزر الکس(هر یک میلیون شات) و تعویض قطعه راد الکساندرایت(هر ۲۵ میلیون شات) باعث شده است که متخصصین پوست و مو در خرید دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت، تردید داشته باشند.عواملی که گفته شد باعث تغییرات ناگهانی در قیمت دستگاه لیزر می شود.

مهم ترین پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت

عوامل متعددی بر قیمت دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت تاثیرگذار است که از مهم ترین آنها می توان به برند دستگاه و قطعات تولیدی اشاره کرد.قیمت دستگاه لیزر الکس کندلا با هزینه ای که برای خرید دستگاه لیزر الکس نابلکس کره ای صرف می شود بسیار متفاوت است و تنها کیفیت قطعات مصرف شده در دو دستگاه و شرکتی که طراحی دستگاه های لیزر الکساندرایت را انجام داده اند، باعث تغییرات بسیار زیاد قیمت دستگاه لیزر الکس می شود.

قطعات اصلی دستگاه الکس بسیار گران قیمت هستند و اکثر افراد توان خرید دستگاه های الکساندرایت کندلا، سایناشور، نابلکس و دیگر برندهای معتبر دنیا را ندارند از این رو به این عزیزان پیشنهاد می شود برای کلینیک زیبایی و مطب خود دستگاه لیزر دایود یا دستگاه لیزر غیر تماسی اپتیمکس تهیه نمایند.

چرا خرید دستگاه لیزر برای کلینیک ها و مطب های پوست و مو توصیه می شود؟

همانطور که گفته شد امروزه عموم زنان و مردان به دنبال لیزر کردن موهای زائد خود می باشند و این شیوه زیبایی طرفداران بسیاری را جذب کرده است.مجموعه های تخصصی پوست و مو و همچنین کلینیک های زیبایی به عنوان اولین گام و حتی مهم ترین اقدام می بایست خرید دستگاه لیزر را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند.

یک کلینیک و مرکز زیبایی با تجهیز مجموعه خود به دستگاه لیزر موهای زائد، می تواند مشتریان بسیاری را جذب مرکز زیبایی خود کند، البته یک دستگاه لیزر بدن حرفه ای و اپراتور لیزر، زیباجویان شما را دوچندان می کند و سودهای بسیاری را برای شما به ارمغان می آورد.

مجوزهای لازم برای راه اندازی و تاسیس مرکز لیزر پوست و مو

بسیاری از افراد تصور می کنند برای راه اندازی یک مرکز لیزر VIP، خرید و قیمت مناسب دستگاه لیزر و استخدام اپراتور ماهر گره گشای تجارت آنها می باشد در صورتی که طبق قوانین وزارت بهداشت و معاونت غذا و دارو، فرد سرمایه گذار یا متخصص زیبایی می بایست یک سری مجوزهایی را برای کلینیک زیبایی خود دریافت کند تا به صورت کاملا قانونی بتواند اقدام به راه اندازی مرکز لیزر پوست و مو شود.

هر کلینیک و مرکز لیزر جهت فعالیت نیازمند حضور یک پزشک متخصص و تجهیز کلینیک با تجهیزاتی است که مجوز وزارت بهداشت و معاونت غذا و دارو را  داشته باشند تا با خیالی آسوده اقدام به راه اندازی کلینیک زیبایی کنند.شرایط و مدارک مهم دیگری هم جهت راه اندازی مرکز لیزر پوست و مو نیاز است که پیشنهاد می کنیم مقاله تاسیس کلینیک زیبایی را مطالعه نمائید.

شرکت همدم طب نوین لیزر تولید کننده انواع دستگاه لیزر موهای زائد

یکی از شرکت های معتبر در صنعت مهندسی پزشکی در ایران، شرکت همدم طب نوین لیزر است که سال هاست که در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه لیزر فعالیت می کند.کارشناسان و متخصصین همدم طب در ابتدای مسیر به تولید دستگاه لیزر shr-x1 پرداخت و در ادامه به تولید دستگاه لیزر ۳ طول موج پارادایس و دستگاه لیزر غیر تماسی و الکس اپتیمکس پرداخت و تمامی این محصولات را با ۱۸ ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش عرضه می کند.

از نگاه قیمت دستگاه لیزر به جرات می توان گفت که قیمت دستگاه های الکساندرایت،دایود و اس اچ آر تولید شده در همدم طب، قیمت بسیار مناسب است که با شرایط ویژه و به صورت اقساطی به تمامی خریداران دستگاه لیزر بدن ارائه می شود تا متخصصین زیبایی و پوست و مو با خیالی آسوده پا به عرصه زیبایی گذارند.

مزایای خرید دستگاه لیزر از شرکت همدم طب(قیمت مناسب)

۱
ماه گارانتی
۱
ماه (اقساط)
۰
سال خدمات پس از فروش

مقالات تخصصی دستگاه لیزر موهای زائد