محصولات و تجهیزات همدم طب نوین لیزر

تصویر دستگاه لیزر الکس اپتیمکس

لیزر الکساندرایت اپتیمکس

تصویر خرید و قیمت دستگاه لیزر دایود 4 طول موج مجوزدار پارادایس پرو

دستگاه لیزر دایود پارادایس پرو

تصویر دستگاه لاغری التیمو

دستگاه لاغری اولتیمو

تصویر دستگاه چربی سوزی ems

دستگاه عضله ساز تنینو

تصویر دستگاه لیزر اس اچ آر ایکس وان

دستگاه لیزر shr x1

دستگاه لاغری کویتیشن آر اف پاندورا

دستگاه آر اف کویتیشن پاندورا

تصویر دستگاه هایفوتراپی دیپ

دستگاه هایفو 5 بعدی دیپ

تصویر لیزر تماسی پارادایس

دستگاه لیزر تماسی پارادایس

تصویر دستگاه لیزر دایود تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم

شرکت همدم طب نوین لیزر بیش از سال 1394  در زمینه طراحی و تولید تجهیزات لیزر موهای زائد، لاغری و جوانسازی صورت و بدن فعالیت می کند و در این مدت توانسته رضایت بسیاری از پزشکان پوست و مو و متخصصین زیبایی در سراسر ایران را به دست آورد.

مجموعه همدم طب در راستای کمک به اشتغال و توسعه کسب و کار در زمینه پزشکی زیبایی اقدام به فروش اقساطی تمامی دستگاه ها و تجهیزات زیبایی با اقساط بلند مدت کرده است تا در سراسر ایران عزیز، اشخاصی که تمایل دارند در زمینه خدمات پوست و مو فعالیت کنند به راحتی بتوانند تجهیزات مورد نظر خود را تامین نمایند.

از دیگر ویژگی های مجموعه همدم طب نوین لیزر، گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله به همراه آموزش اپراتوری دستگاه ها و تجهیزات لیزر موهای زائد، لاغری و جوانسازی است تا پزشکان و متخصصین زیبایی به راحتی و کاملا تخصصی بتوانند با دستگاه مورد نظر خود فعالیت کنند

دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد بخشی از مجموعه طراحی های شرکت مهندسی پزشکی همدم طب می باشد.متخصصین ایرانی در این مجموعه با طراحی های نوین اقدام به طراحی و تولید انواع دستگاه لیزر الکساندرایت، دایود ۳ طول موج و اس اچ آر کرده اند.

دستگاه لاغری موضعی

یکی دیگر از تولیدات شرکت همدم طب، دستگاه های لاغری می باشد که در بین متخصصین زیبایی و مراکز لاغری و تناسب اندام و همچنین باشگاه های ورزشی جای خود را بسیار باز کرده است.همدم طب نوین لیزر براساس تکنیک ها و شیوه های روز دنیا و مورد تائید FDA آمریکا (کرایو – کویتیشن – آر اف) اقدام به تولید انواع غول لاغری و دستگاه لاغری کویتیشن و RF پاندورا نموده است.

از دیگر دستگاه های لاغری که بسیار مورد توجه باشگاه های ورزشی قرار گرفته، دستگاه چربی سوز و عضله ساز EMS است که برطبق امواج میدان مغناطیسی اقدام به چربی زدایی و لاغری و همچنین عضله سازی می کند.

تجهیزات جوانسازی صورت و بدن

تجهیزات جوانساز پوست صورت و بدن همدم طب که به منظور پاکسازی و فیشیال صورت،از بین بردن کک و مک و لک صورت، از بین بردن چین و چروک و خطوط صورت و از بین بردن غبغب به کار برده می شود.