تصویر دستگاه میکرونیدلینگ
دستگاه میکرونیدلینگ
نوامبر 27, 2018
تصویر دستگاه هیدرودرمی
دستگاه هیدرودرمی
نوامبر 27, 2018

دستگاه پلاسما جت:

پلاسما جت با یونیزه کردن گاز میان اپلیکاتور و پوست باعث ایجاد شار الکترونی و تاثیر بر روی غشای پوست باعث میشود که سلولها تحریک شوند و بافت بهبود یابد.دستگاه پلاسما جت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز جهت انجام بلفاروپلاستی( رفع افتادگی پوست) رفع آکنه و اسکار وارد بازار شده و همین کاربردهای خاص باعث متغبر یودن قیمت دستگاه پلاسما جت نو و دست دوم شده است. این دستگاه ابعاد مناسب و همچنین وزن بسیار سبکی دارد که بدون هیچ گونه عوارض و جراحی افتادگی پلک را به طور کامل از بین میبرد مهمترین ویژگی این دستگاه توان بالای آن جهت از بین بردن چین و چروکهای ریز اطراف چشم بدون هیچ گونه مشکل و یا اثر اضافه ای است.

جدیدترین تکنولوژیی روز پوست و زیبایی پلاسما جت

تصویر دستگاه پلاسما جت

تاریخچه پلاسما : یک فیزیکدان انگلیسی به نام سر ویلیام کروکس هنگام بررسی ویژگی های ماده در تخلیه الکتریکی در سال ۱۸۷۹ میلادی پیشنهاد کرد که نوع خاص گاز به عنوان حالت چهارم ماده نامگذاری شد و به این ترتیب بود که حالت چهارم ماده ظهر یافت و باعث اکتشافات بعدی مخصوصا در زمینه پزشکی و زیبایی شد و پیدایش دستگاه پلاسما جت شد.

ویدئوی دستگاه پلاسما جت

در ابتدا برای آشنایی بهتر و بیشتر می توانید ویدئوی آموزشی دستگاه پلاسما جت و کاربرد های آن و نحوه کار کردن دستگاه که در شرکت مهندسی همدم طب نوین انجام شده است را مشاهده نمایید:

پلاسما چیست ؟

در واقعیت حالت  جدیدی از ماده است که نه جامد است , نه مایع و نه گاز در واقعیت پلاسما بیشتر شبیه به گاز با حرارت شدید است , با این تفاوت که گاز رسانا نبوده ولی پلاسما رسانای خوبی است و با تماس با مواد دیگر به سرعت سرد میگردد. این ویژگی خاص توانسته است پلاسما را از سایر مواد مجزا کند. پلاسما در واقع شبه گازی است که یونیزه شده است واتم های آن یک یا چند الکترون از دست داده اند و به یونهای مثبت تبدیل شده اند.

کاربردهای دستگاه پلاسماجت:

۱ – رفع انواع مختلف چین و چروک در نقاط مختلف مانند چین و چروکهای اطراف پیشانی – چین و چروکها و افتادگی پلک – چین و چروکهای زیر و دور چشم – چروکهای لب بالایی و پایینی  و حتی خط خنده توسط پلاسما بدون هیچ گونه عوارض و نیاز به عمل جراحی یا برش و بیهوشی موضعی – همراه با کمترین زمان بهبود

۲ – رفع و از بین بردن اسکار ها همیشه کار دشواری است اما دستگاه پلاسما این کار را ممکن ساخته است با وسیله این دستگاه میتوانید اسکار ,آکنه و یا سایر عارضه های پوستی

۳ – خال برداری و یا برداشتن انواع زیگیلهای پوستی

۴ -عمل بلفاروپلاستی که شناخته شده ترین عمل توسط این دستگاه است .

عمل رفع افتادگی پوست که سابق بر این توسط جراح زیبایی انجام میشد و قسمتی از پلک را که افتادگی داشت را میبریدند و دو طرف را به هم بخیه میزدند که جای بخیه بر روی پلکها باقی می ماند و طول درمان زیادی داشت که خود به خودی خود مشکلی برای صورت به حساب می آمد اما با آمدن این دستگاه دیگر نیازی به عمل جراحی نیست دستگاه پلاسما جت بر روی مد بلفاروپلاستی با ایجاد نقطه های متناوب بر روی افتادگی پلک کار میکند و نقاط دلمه ای شکل را بر روی پوست ایجاد میکند که این نقاط کم کم به زخم تبدیل میشوند و پس از ۳تا ۷ روز به طور کامل بهبود می یابند. برخی افراد با یک جلسه درمان کامل میشوند وبعضی نیاز به ۲-۳ جلسه برای درمان کامل دارند.

تصویر پلاسماجت پلک

از دیگر مزایای دستگاه پلاسما جت به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

* رفع افتادگی پلک – بلفاروپلاستی

* رفع آکنه

*رفع اسکار

*رفع چین و چروک پیشانی

*رفع خط خنده

*از بین بردن زیگیلهای پوستی

*برداشتن انواع مختلف خال از سطح پوست

*از بین برنده چین و چروکهای ریز اطراف لب

قیمت دستگاه پلاسما جت

تصویر فروش دستگاه پلاسما

در رابطه با قیمت دستگاه پلاسماجت می توان گفت ارزش دستگاه پلاسما جت بسته به نوع برند و کارکرد های متفاوت و متغیر می باشد اما اگر تمایل دارید قیمت دستگاه پلاسما جت در انواع کاربردهای مختلف را بدانید، به فروشگاه همدم طب نوین مراجعه کرده و انواع دستگاه پلاسما جت نو دست دوم ما را همراه با مشخصات کامل و قیمت ملاحظه نمایید.

تعمیر دستگاه پلاسما جت

مجموعه همدم طب نوین آمادگی تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد ، تعمیر دستگاه های لاغری و تعمیر دستگاه پلاسما جت را نیز دارا می باشد.

 

سلام.میتونم کمکتون کنم؟
ارتباط با مدیر فروش همدم طب مبین
بمحض آنلاین شدم پاسخگوی سوالات شما خواهم بود.