تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد بصورت تخصصی با کمترین هزینه بهمراه آموزش

تصویر تعمیر لیزر موهای زائد

شرکت همدم طب نوین لیزر تنها یک شرکت مهندسی پزشکی معتبر در زمینه فروش محصولات و تجهیزات زیبایی نیست بلکه تعمیر دستگاه لیزر دایود،تعمیر لیزر الکساندرایت،تعمیر لیزر shr  و مابقی لیزر های زیبایی را نیز بصورت کاملا تخصصی انجام می دهد.باید توجه داشت که همواره دستگاه های زیبایی و لیزر پزشکی مورد استقبال پزشکان و متخصصان زیبایی بوده و می باشد و یکی از مهم ترین تخصص های شرکت های مهندسی پزشکی، تعمیر لیزر موهای زائد است.

دستگاه های لیزر موهای زائد از قبیل الکساندرایت ، دایود ، ipl، ایلایت و shr هرکدام ویژگی ها و مزیت های خاص خود را دارند که در شرکت همدم طب بصورت تخصصی تعمیر این دستگاه های حذف موهای زائد انجام می شود.

فیلم تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد

در ابتدا شاید دوست داشته باشید نمونه ای از تعمیرات تخصصی صورت گرفته بر روی دستگاه های لیزر را که در شرکت مهندسی پزشکی همدم طب صورت گرفته است را مشاهده نمایید.مدت زمان لین ویدئو ۱ دقیقه ۴۱ ثانیه می باشد.

تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد ، الکساندرایت

تصویر تعمیر لیزر الکساندرایت

همانطور که می دانید بهترین دستگاه لیزر و رفع موهای زائد دستگاه الکساندرایت می باشد که در بهترین کلینیک و مراکز لیزر ایران و تهران بسیار کاربرد دارد چرا که هم برای انواع پوستها مناسب می باشد و هم به دلیل کولینگ قوی که دارد کمترین درد را فرد مورد نظر حس می کند.

دلیل دیگر انتخاب لیزر الکس به عنوان بهرین دستگاه وجود سلکتور مناسب بنام PULSE DURATION در جهت رفع موهای زائد نازک و ضخیم می باشد بعلاوه اینکه قابلیت انتخاب برای پوست های روشن و تیره نیز دارا است.بیشترین برندی که مورد تقاضای متخصصین زیبایی در ایران است دستگاه لیزر الکس کندلا است که بصورت کاملا تخصصی در مورد دستگاه لیزر الکس کندلا صحبت کردیم که اگر شما تمایل داشته باشید بطور کامل با این دستگاه زیبایی آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم مقاله دستگاه لیزر الکس کندلا را بطور کامل مطالعه نمائید.

عمده مشکلات و تعمیر لیزر الکساندرایت مربوط به کولینگ این دستگاه می باشد که متاسفانه بیشتر به دلیل عدم استفاده از آب مناسب در مخزن کولینگ hsj.در مقاله مناسب ترین آب برای لیزر پزشکی به صورت تخصصی و کامل بهترین آب فوق خالص را برای شما تشریح کرده ایم.در صورتی که دستگاه الکس شما نیاز به تعمیر دارد،ما در مجموعه مهندسی پزشکی همدم طب تعمیر لیزر الکس شما را به صورت تخصصی و با کمترین هزینه انجام می دهیم.

ارور رایج در دستگاه لیزر موهای زائد

در ادامه نگهداری دستگاه لیزر،‌به بررسی ارور دستگاه لیزر و ایرادات و عیوب رایج که می‌تواند علل مختلفی داشته باشد و در این مواقع عموما استرس زیادی به اپراتور وارد می‌شود،‌صحبت کنیم.از علل ERROR رایج دستگاه لیزر موهای زائد می توان به نبودن آب کافی در دستگاه،‌شناخته نشدن هندپیس توسط دستگاه و سایر موارد این چنینی اشاره نمود.هر ارور علت خاص خود را دارا بوده و به هنگام مواجه شدن با آن می‌توان با مشورت با تکنسین‌های فنی به سرعت این ارور را رفع نمود.

علت شات نزدن دستگاه لیزر

شات  نزدن دستگاه لیزر نیز از متداول‌ترین مشکلاتی است که اپراتورهای دستگاه لیزر در بسیاری از مواقع با آن روبرو می‌شوند و ممکن است منجر به وقفه افتادن در کار مشتریان و صاحبان کلینیک گردد.این اتفاق می تواند بر اثر عوامل متعددی ایجاد گردد که در انواع دستگاه لیزر به صور مختلفی نمایش داده می‌شوند.

 • خرابی دکمه شات
 • سوخت لیزر بار در دستگاه های دایود
 • اتمام عمر لامپ در دستگاه های SHR
 • خرابی پاور
 • مشکل در اتصالات

تعمیر لیزر کندلا

همانطور که در بالا اشاره کردیم برترین دستگاه الکس دنیا، لیزر پزشکی کتدلا است که در دو طول موج و تک طول موج از کمپانی کندلا ارائه می شود.بیشترین مشکلات مربوط به خرابی دستگاه لیزر کندلا مربوط به برد پاور و خرابی راد لیزر می باشد و هزینه های بسیار سنگینی را برای تامین کنندگان دستگاه لیزر الکس بهمراه دارد.از این رو ما با مطالعات دقیقی که بر روی لیزرهای الکساندرایت انجام دادیم، اقدام به تولید دستگاهی کردیم که بتواند جایگزین مناسبی برای الکس در ایران باشد تا افرادی که قصد خرید لیزر غیر تماسی را دارند بدون نگرانی و  با هزینه ای بسیار کمتر اقدام به خرید دستگاه لیزر جهت مطب و کلینیک خود کنند.به همین جهت اقدام به تولید دستگاه لیزر اپتیمکس کردیم.

تعمیر لیزر دایود

تصویر تعمیر دستگاه لیزر دایود

دستگاه مناسب دیگر برای از بین بردن موهای اضافی بدن که به نسبت کاربرد بسیاری در کشور ما دارا می باشد ، دستگاه لیزر دایود می باشد.لیزرهای دایود در رفع موهای زائد ، به صورت صورت پالسی و با طول موج های ۸۰۰ یا ۸۱۰ نانومتر موجود می باشند. جذب این طول موج در ملانین تا حدی کمتر از لیزرهای الکساندرایت  و بیشتر از Nd: YAG, IPL ها می باشد. به علت محدوده وسیع تنظیمات طول پالس و انرژی کاربردهای وسیعی داشته و قابلیت استفاده در پوست های تیره را نیز میسر می سازد به علاوه اینکه در لیزر موهای بیکینی بسیار پرکاربرد می باشد.اگر تمایل دارید اطلاعات دقیق تر و بیشتری در مورد لیزر دایود بدست آورید، پیشنهاد می کنیم که محصول سه طول موج همدم طب بنام دستگاه لیزر دایود پارادایس پرو را مشاهده نمائید.

دستگاه لیزر دایود دارای قطعات بسیار حساسی است نظیر لیزر بار یا همان لیزر سورس، هندپیس و کولینگ دستگاه که این سه قطعه، از اجزای حیاتی این دستگاه لیزر ۸۰۸ نانومتر می باشند.شما متخصص و اپراتور باید توجه داشته باشید که همواره مراقب باشید که سر هندپیس ضربه نخورده و آسیب نبیند چرا که براحتی شکسته و هزینه های بسیاری را برای شما به بار می آورد.ام در رابطه با تعمیر هندپیس لیزر می توانید خدمات درجه یک را از ما بخواهید.در رابطه با کولینک دستگاه باید به آب مناسبی که داخل مخزن دستگاه می ریزید، باشد.این آب اگر دارای ناخالصی باشد در درجه اول کولینگ را دچار خرابی کرده و در سطح بعد عمر لیزر بار و لیزر سورس را کاهش می دهد.

در تعمیر دستگاه لیزر دایود،یکی از مشکلاتی که وجود دارد مربوط به کولینگ دستگاه می باشد و بیشترین درصد موردی به آب مورد استفاده در مخزن کولینگ مربوط می شود.حتما حتما از آب دیونیزه یا di در دستگاه خود استفاده کنید.در صورتی که به دنبال شرکت معتبر و متخصصی در زمینه تعمیر دستگاه لیزر دایود هستید،مطمئن باشید همدم طب پاسخگوی اعتماد شما خواهد بود.

تعمیر دستگاه IPL

تصویر تعمیر لیزر ipl

دستگاه IPL در واقع لیزر نمی باشد بلکه فلش لامپ های زنون هستند که نور چند طول موجی ایجاد می کنند و قادر هستند که تاثیرات متنوعی بر روی پوست داشته باشند اما در کلینیک ها به عنوان دستگاهی در جهت از بین بردن موهای زائد بکار برده می شود دلیلش هم این است که کار کردن با دستگاه آی پی ال هم راحت می باشد و هم قیمت مناسب تری نسبت به دیگر دستگاه های رفع موهای بدن دارد.اگر در دستگاه IPL خودایرادی را مشاهده کردید، می توانید جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه IPL با مجموعه ما در ارتباط باشید.

تعمیرات دستگاه لیزر اس اچ آر ( shr)

تصویر تعمیر دستگاه لیزر shr

یکی دیگر از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد، لیزر shr می باشد که مخفف SUPER HAIR REMOVAL می باشد.سیستم کار لیزر اس اچ آر بدین صورت است که با نور شدید بصورت پالسی بر روی موهای زائد بدن عمل کرده و موهای بدن را از بین می برد.دستگاه لیزر shr به وسیله فیلترهایی با طول موج ۵۹۰ تا ۱۲۰۰ نانومتر در عمق پوست نفوذ کرده و ریشه موهای زائد را از بین می برد.قطعه ای که بیشترین کارآیی در از بین بردن موی بدن را ایفا می کند لامپ دستگاه است که می بایست نهایت هر ۵۰۰ هزار شات تعویض گردد چرا که در صورت عدم تعویض به موقع لامپ، برد اصلی و منبع تغذیه دستگاه لیزر اس اچ آر دچار خرابی و ایراد شده و هزینه های بیشتری را برای شما به بار می آورد.

در صورتیکه نیاز به تعویض لامپ دستگاه اس اچ آر پیدا کردید و بدنبال یک لامپ اصل و اورجینال هستید، کافیست با دپارتمان تعمیرات همدم طب مبین ارتباط برقرار کرده تا براحتی و در کمترین زمان ممکن لامپ لیزر shr شما تعویض شود.اگر شما در کلینیک خود دارای دستگاه shr هستید و نیاز به تعمیر و سرویس دوره ای این دستگاه قدرتمند دارید، با ما تماس گرفته تا از خدمات تخصصی ما بهره مند شوید.

تعمیر دستگاه لیزر ایلایت ELIGHT

تصویر تعمیر لیزر ایلایت

دستگاه لیزر موهای بدن ایلایت ترکیبی از دو دستگاه IPL  و RF رادیو فرکانسی می باشد.این لیزر زیبایی می‌تواند انواع پوست و رنگ مو (تیره، خاکستری یا سفید و بور) را به صورت موثر و بدون به دنبال داشتن عوارض جانبی درمان کند.تکنولوزی ایلایت در از بین بردن موهای بدن بدین صورت است که ابتدا انرژی IPL (نور شدید پالسی) برای گرم کردن ناحیه درمان به کار برده می‌شود که مسیری حرارتی را برای عبور انرژی رادیوفرکوئنسی ایجاد می‌کند. سپس انرژی RF مستقیماً به فولیکول مو یا ضایعه‌های رنگدانه‌ای و عروق مورد نظر تحویل داده می‌شود.

تنها مزیت دستگاه ایلایت این است که می‌تواند همزمان پوست را جوان و نرم کند و کرک‌های نرمی (موهای زائد بور و سفید ظریف) را از بین ببرد که لیزرهای دیگر تاثیری بر آنها نداشتند.اگر در کلینیک زیبایی و پزشکی خود در دستگاه ایلایت ایرادی دید در صورت صلاحدید می توانید با مرکز همدم طب مبین تماس حاصل نمایید.

تعمیر لیزر موهای زائد ND-YAG

تصویر تعمیر لیزر اندیاگ

لیزرهای Nd: YAG برای استفاده در یک لامپ برق یا لیزر دایودی بطور اپتیکی پمپ شده اند. آنها یکی از رایج ترین انواع لیزر هستند، و برای بسیاری کاربردهای دیگر استفاده شده اند. لیزرهای Nd: YAG نوعا با یک طول موج ۱۰۶۴nm، در مادون قرمز، نور منتشر می کند.

این لیزر می‌تواند با امنیت بسیار زیاد برای رفع موهای زائد در نواحی صورت، گردن، کمر، سینه، پاها و زیر بغل مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه لیزر ND-YAG عملکرد بسیار بهتری روی بیمار‌هایی با رنگ پوست و موهای تیره دارد و می‌تواند ضعف دیگر دستگاه‌های لیزر برای ناتوانی درمان این ترکیب رنگ پوست و مو را جبران کند.در صورتی که در دستگاه اندیاگ خود دچار مشکل شدید و نیاز به تعمیر داشت، شرکت مهندسی همدم طب مبین براحتی این دستگاه را تعمیر خواهد کرد.

تعمیر هندپیس لیزر

دستگاه های لیزر موهای زائد در سه دسته لیزر shr، آی پی ال و دایود دارای قطعه مهم و حیاتی بنام هندپیس می باشند. تشعشعات لیزر موهای زائد از نوع شبه لیزرها و دایودها توسط هندپیس با بدن مراجعه کننده تماس پیدا کرده و باعث ریزش و حذف موهای زائد می شود.چون در هنگام کار کردن با لیزر دایود و اس اچ آر می بایست ژل اولتراسونیک به بدن فرد آغشته شده و توسط این ژل و اشعه لیزر کار از بین رفتن موی بدن انجام شود، باید اپراتور یا متخصص دستگاه مراقب باشد که این ژل سونوگرافی به داخل هندپیس نفوذ نکرده و باعث از بین رفتن لیزر بار دایود و از بین رفتن لامپ لیزر شود.در صورتیکه از نفوذ ژل به داخل هندپیس اطلاع کسب کردید، سریعا دستگاه را خاموش نموده و تا می توانید این ژل های نفوذ کرده را پاک نمائید اما در صورت اینکه نفوذ بسیار در هندپیس اتفاق افتاده بود یا به هر دلیلی تعمیر هندپیس لیزر دایود و اس اچ آر نیاز شد، سریعا با ما تماس بگیرید.

آموزش تعمیرات دستگاه لیزر موهای زائد

بسیاری از همراهان و حتی متخصصین مهندسی پزشکی تمایل به آموزش تعمیرات دستگاه لیزر موهای زائد دارند.به احترام این دوستان و جامعه مهندسین، همدم طب اقدام به برگزاری دوره های خصوصی و نیمه خصوصی آموزش تعمیر دستگاه های لیزر کرده است که جهت رزرو و ثبت نام و حتی بدست آوردن اطلاعات کامل در این خصوص با شماره ۰۹۲۱۰۴۸۱۰۶۸ تماس حاصل نمائید.

مراکز معتبر تعمیر لیزر و زیبایی

در تهران مراکز معتبر بسیاری در زمینه تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد فعالیت می نمایند و شرکت مهندسی پزشکی همدم طب یکی از این مراکز معتبر است که با کادری متخصص و مجرب تمامی دستگاه  زیبایی و تجهیزات پزشکی و لاغری شما را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در سراسر ایران تعمیر می نماید.

ما براحتی و در کمترین زمان ممکن تعویض لامپ اس اچ آر، تعویض لامپ الکس، تعمیر انواع دستگاه لاغری کرایو، کویتیشن و آر اف و تعمیرات تخصصی دستگاه هایفو را برای شما انجام می دهیم.

در صورتیکه با تعمیرات تخصصی دستگاه لیزر موهای زائد، انواع خرابی دستگاه لاغری و جوانسازی و حتی تعویض لامپ shr و الکساندرایت با ابهامات و سوالاتی روبرو هستید، کافیست در بخش دیدگاه ها و نظرات برای ما بنویسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

18 نظرات

 • سلام وقتتون بخیر ما در مرکزمون دستگاه لیزر دایود پرایملیز داریم مدتیه که شیشه سر هندپیس حالت کثیف و تیره به خودش گرفته شرکت فروشنده بازش کرد گفت ترک ریزی برداشته و ژل داخلش رفته ولی ما نمی تونیم عیب و برطرف کنیم. میخواستم ببینم امکانش هست شما دستگاه و ببینید یا هندپیس و در واقع.

  • سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز.بله مشکلی نیست ما می توانیک دستگاه لیزر دایود و الکس و حتی shr برای شما بصورت تخصصی تعمیر کنیم.برای اینکه ارتباط با دفتر فتی و تعمیراتی ما داشته باشید با شماره 02133060063 مهندس عینی تمالس حاصل نمائید. از اینکه مارو همراهی میی کنید سپاسگزاریم.

    • سلام آقای شهریار عزیز.دوره آموزشی در جهت تعمیرات لیزر موهای زائد و تجهیزات لاغری در تهران فقط ارائه می شود و می بایست با شماره ۰۹۳۰۶۱۰۹۷۱۳ مهندس کشاورز تماس بگیرید.در زمینه نمایندگی فروش و تعمیرات تجهیزات پزشکی نیز با مهندس کشاورز صحبت کنید.پایدار باشید.

 • سلام وقتتون بخير ،ب تازگي لامپ دستگاه shr عوض كرديم و حدود صدهزارتا شات زديم اما ديگه شات با نور و گرما نميزنه كاملا بي اثر شده چرا،؟؟؟؟؟

  • سلام و وقت شما بخیر دوست عزیز.دلایل مختلفی میتونه باعث از بین رفتن توان اولیه و نزدن شات توسط لامپ لیزر shr شود.ممکنه اصلا خود لامپ بی کیفیت بوده و همین بی کیفیتی باعث از بین رفتن لامپ شده باشد.ممکن است که آب مقطر و مخصوص لیزر استفاده نشده باشد و باعث خرابی پمپ و کولینگ دستگاه شده باشد و همین امر باعث از بین بردن لامپ و خود بخود از بین رفتن گرما و نور لیزر بشود.اما بهتر است رای ارزیابی دقیق دستگاه به دفتر فنی همدم طب مبین ارسال شود تا ارزیابی دقیق تر و کاملتری بر روی تعمیر لیزر موهای زائد شما انجام شود.جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فنی 02133060063 مهندس عینی تماس حاصل نمائید.

 • با سلام و احترام . من دستگاه لیزر Megneto دارم که پیغام تعویض لامپ داد و لامپ دستگاه رو عوض کردم ولی پیغام برطرف نشد . ممکنه راهنمایی بفرمایید . با تشکر

  • سلام یاسر جان.ممنونیم که مارو دنبال می کنید.باید عرض کنم خدمتتون که بعضی از دستگاه های لیزر از طرف شرکت سازنده دارای کدهایی می باشند که برای دستگاه تعریف شده که بمحض ایراد و خرابی در دستگاه لیزر موهای زائد،خریدار دستگاه لیزر به شرکت سازنده یا نماینده مربوطه زنگ بزند.لذا بهترین راه حل برای رفع ایراد و خرابی دستگاه لیزر شما تماس با خود نمایندگی دستگاه می باشد اما در صورت اینکه نیاز به شماره دارید به کارشناس فنی همدم طب مبین (مهندس کشاورز 09306109713) تماس بگیرید.

 • سلام
  دسته هندپیس از دستم افتاد لامپ داخلش ترک خورده
  هم اشعه داره هم گرما
  بنظرتون اثر گذاریش از بین میره
  هزینه ش چقدر هستش

  • سلام و عرض تبریک سال نو.عارضم به خدممتون که لامپ shr و لیزری که ترک خورده به مرور و در طی روزهای دیگر از بین می رود.بله اثر گذاری لیزر به لامپ دستگاه لیزر می باشد و بهتر هست سریعا تعمیر شود.برای بررسی و ارزابی دقیق هندپیس دستگاه لیزر و برآورد هزینه و قیمت تعمیرات،با بخش فنی همدم طب مبین ارتباط برقرار نمائید.پیروز باشید.

  • سلام امید جان.بله ما در مجموعه همدم طب مبین تعمیر برد پاور دستگاه های لیزر را انجام میدیم.جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارزابی دقیق تر با مهندس عینی 09022339464 تماس حاصل نمائید.

 • سلام وقت بخیر دستگاه لیزر ما الکس و داییود شرکت طاهر تاج هست که مدتی هست که هند پیس شات میزنه ولی نوری از اون خارج نمیشه هندپیس واسه شرکت فرستادم اونجا روس دستگاه اونا شات و نور میزنه و میگه هندپیس سالمه نفر شرکت اومد و خود دستگاه چک کرد و گفت دستگاه هم سالمه ولی بازهم که هندپیس به دستگاه می‌زنیم یا شاصلا شات نمیزنه یا حدود پنجاه شات میزنه و دیگه نمیزنه در اصل نوری ازش خارج نمیشه میشه راهنمایی کنید الان دو هفته هست که همینطوری موندیم و نمیدونیم دستگاه چشه

  • سلام آقا نادر عزیز.با تعاریفی کع از لیزر دایود خود می کنید احتمال میدیم که یکی از لیزر بارهای شما سوخته شده باشه و این اتفاق برای دستگاه الکس دایود شما افتاده باشه.اگر تمایل دارید که بطور کامل متوجه شوید که علت خرابی لیزر دایود شما چیست و تعمیر لیزر دایود شما بخوبی انجام شود می بایست زحمت بکشید و یک فیم از مشکل دستگاه و از سر هندپیش قسمتی که نور از آن خارج می شود گرفته و به شماره ۰۹۰۲۲۳۳۹۴۶۴ مهندس عینی واتس اپ نمائید تا نگاه تخصصی و تکمیلی نسبت به تعمیر دستگاه لیزر الکس دایود شما انجام شود.

  • سلام و خسته نباشید بهنام جان.برای تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد بسته به نوع خدمات و اتفاقاتی که برای دستگاه لیزر موهای بدن می افتد تعرفه ها متفاوت می باشند.بنابراین ابتدا می بایست دستگاه و لیزر پزشکی و لاغری شما کاملا ارزیابی فنی شده و مشکلات مشخص شود و در نهایت تعرفه و قیمت تعمیرات تخصصی مشخص خواهد شد.

 • avatar
  مهندس برمشوری
  کارشناس ارشد فروش
  سلام و عرض ادب?
  بنده مهندس برمشوری هستم ?
  کارشناس ارشد فروش شرکت همدم طب نوین لیزر
  در خدمتم هر سوالی که دارید ؟!?
  سلام.وقت بخیر
  با عرض پوزش
  دستگاه لیزر shr تومجموعه داریم. بعد یه قطعی برق جزی دستگاه به مشکل خرده وبعد دوسه دقیقه صفحه نمایشگر از صفحه محو میشه و صدا صوت میده. خواستم بدونم امکانش هست راهنمایی کنید یا قسمت تخصصی معرفی میکنید ازشون کمک بگیرم

  ۱۸:۳۷

  • سلام وقتتون بخیر.جهت بررسی خرابی دستگاه لیزر موهای زائد ( shr- دایو و الکس) لطفا با شماره ۰۹۰۲۲۳۳۹۴۶۴ تماس بگیرید.از اینکه با ما همراهید سپاس گزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *