تعمیرات تخصصی دستگاه لیزر موهای زائد

تصویر تعمیر لیزر موهای زائد

تعمیر لیزر موهای زائد

در این مقاله سعی داریم در مورد تعمیر دستگاه لیزر دایود،تعمیر لیزر الکساندرایت،تعمیر لیزر shr  و مابقی لیزر های زیبایی صحبت کنیم.باید توجه داشت که همواره دستگاه های زیبایی و لیزر پزشکی مورد استقبال پزشکان  و متخصصان زیبایی بوده و می باشد و یکی از مهم ترین تخصص های امروزی تعمیر لیزر موهای زائد می باشد.دستگاه های لیزر موهای زائد از قبیل الکساندرایت ، دایود ، ipl، ایلایت و ND-YAG هرکدام ویژگی ها و مزیت های خاص خود را دارند که در شرکت همدم طب مبین بصورت تخصصی تعمیر این دستگاه های حذف موهای زائد انجام می شود.

ما در مقاله انواع لیزرهای مورد استفاده در درمان لیزر موهای زائد به طور کامل در مورد تمامی دستگاه های موهای زائد صحبت کردیم که در صورت تمایل می توانید آنرا مطالعه فرمایید.حال به اختصار در مورد هر دستگاه و تعمیرات تخصصی آنها می پردازیم

فیلم تعمیر لیزر موهای زائد

در ابتدا شاید دوست داشته باشید نمونه ای از تعمیرات تخصصی صورت گرفته بر روی دستگاه های لیزر را که در شرکت مهندسی پزشکی همدم طب مبین صورت گرفته است را مشاهده نمایید.

[aparat id=’xOz53′]

تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد ، الکساندرایت

تصویر تعمیر لیزر الکساندرایت

همانطور که می دانید بهترین دستگاه لیزر و رفع موهای زائد دستگاه الکساندرایت می باشد چرا که هم برای انواع پوستها مناسب می باشد و هم به دلیل کولینگ قوی که دارد کمترین درد را فرد مورد نظر حس می کند.دلیل دیگر انتخاب لیزر الکس به عنوان بهریت دستگاه وجود سلکتور مناسب بنام PULSE DURATION در جهت رفع موهای زائد نازک و ضخیم می باشد بعلاوه اینکه قابلیت انتخاب برای پوست های روشن و تیره نیز دارا می باشد.

عمده مشکلات و تعمیر لیزر الکساندرایت مربوط به کولینگ این دستگاه می باشد که متاسفانه بیشتر به دلیل عدم استفاده از اب مناسب در مخزن کولینگ می باشد.در مقاله مناسب ترین آب برای لیزر پزشکی به صورت تخصصی به این موضوع پرداخته ایم که در صورت تمایل می توانید مطالعه نمایید.در صورتی که دستگاه الکس شما نیاز به تعمیر دارد،ما در مجموعه مهندسی پزشکی همدم طب مبین تعمیر لیزر الکس شما را به صورت تخصصی و با کمترین هزینه انجام می دهیم.

تعمیر دستگاه لیزر دایود

تصویر تعمیر دستگاه لیزر دایود

دستگاه مناسب دیگر برای از بین بردن موهای اضافی بدن که به نسبت کاربرد بسیاری در کشور ما دارا می باشد ، دستگاه لیزر دایود می باشد.لیزرهای دایود در رفع موهای زائد ، به صورت صورت پالسی و با طول موج های ۸۰۰ یا ۸۱۰ نانومتر موجود می باشند. جذب این طول موج در ملانین تا حدی کمتر از لیزرهای الکساندرایت  و بیشتر از Nd: YAG, IPL ها می باشد. به علت محدوده وسیع تنظیمات طول پالس و انرژی کاربردهای وسیعی داشته و قابلیت استفاده در پوست های تیره را نیز میسر می سازد بع علاوه اینکه در لیزر موهای بیکینی بسیار پرکاربرد می باشد.

در مقاله ای تحت عنوان همه چیز درباره لیزر دایود به طور کامل لیزر دایود را معرفی کرده ایم که در صورت تمایل می توانید آنرا مطالعه فرمایید.اگر در زمینه تعمیر لیزر موهای زائد بخصوص لیزر دایود مشکلی دارید کافیست با مجموعه ما تماس بگیرید.

در تعمیر دستگاه لیزر دایود،یکی از مشکلاتی که وجود دارد مربوط به کولینگ دستگاه می باشد و بیشترین درصد موردی به آب مورد استفاده در مخزن کولینگ مربوط می شود.حتما حتما از آب دیونیزه یا di در دستگاه خود استفاده کنید.در صورتی که به دنبال شرکت معتبر و متخصصی در زمینه تعمیر دستگاه لیزر دایود هستید،مطمئن باشید همدم طب مبین پاسخگوی اعتماد شما خواهد بود.

تعمیر دستگاه IPL

تصویر تعمیر لیزر ipl

دستگاه IPL در واقع لیزر نمی باشد بلکه فلش لامپ های زنون هستند که نور چند طول موجی ایجاد می کنند و قادر هستند که تاثیرات متنوعی بر روی پوست داشته باشند اما در کلینیک ها به عنوان دستگاهی در جهت از بین بردن موهای زائد بکار برده می شود دلیلش هم این است که کار کردن با دستگاه آی پی ال هم راحت می باشد و هم قیمت مناسب تری نسبت به دیگر دستگاه های رفع موهای بدن دارد.اگر در دستگاه IPL خود دچار ایراد شدید، می توانید جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه IPL با مجموعه ما در ارتباط باشید.

تعمیر دستگاه لیزر shr

تصویر تعمیر دستگاه لیزر shr

یکی دیگر از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد، لیزر shr می باشد که مخفف SUPER HAIR REMOVAL می باشد.سیستم کار لیزر shr بدین صورت است که با نور شدید بصورت پالسی بر روی موهای زائد بدن عمل کرده و موهای بدن را از بین می برد.دستگاه لیزر shr به وسیله فیلترهایی با طول موج ۵۹۰ تا ۱۲۰۰ نانومتر در عمق پوست نفوذ کرده و ریشه موهای زائد را از بین می برد.اگر شما در کلینیک خود دارای دستگاه shr هستید و نیاز به تعمیر و سیستم دوره ای این دستگاه قدرتمند دارید، با ما تماس گرفته تا از خدمات تخصصی مجموعه همدم طب مبین بهره مند شوید.

تعمیر دستگاه لیزر ایلایت ELIGHT

تصویر تعمیر لیزر ایلایت

دستگاه لیزر موهای بدن ایلایت ترکیبی از دو دستگاه IPL  و RF رادیو فرکانسی می باشد.این لیزر زیبایی می‌تواند انواع پوست و رنگ مو (تیره، خاکستری یا سفید و بور) را به صورت موثر و بدون به دنبال داشتن عوارض جانبی درمان کند.تکنولوزی ایلایت در از بین بردن موهای بدن بدین صورت است که ابتدا انرژی IPL (نور شدید پالسی) برای گرم کردن ناحیه درمان به کار برده می‌شود که مسیری حرارتی را برای عبور انرژی رادیوفرکوئنسی ایجاد می‌کند. سپس انرژی RF مستقیماً به فولیکول مو یا ضایعه‌های رنگدانه‌ای و عروق مورد نظر تحویل داده می‌شود.

تنها مزیت دستگاه ایلایت این است که می‌تواند همزمان پوست را جوان و نرم کند و کرک‌های نرمی (موهای زائد بور و سفید ظریف) را از بین ببرد که لیزرهای دیگر تاثیری بر آنها نداشتند.اگر در کلینیک زیبایی و پزشکی خود در دستگاه ایلایت ایرادی دید در صورت صلاحدید می توانید با مرکز همدم طب مبین تماس حاصل نمایید.

تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد ND-YAG

تصویر تعمیر لیزر اندیاگ

لیزرهای Nd: YAG برای استفاده در یک لامپ برق یا لیزر دایودی بطور اپتیکی پمپ شده اند. آنها یکی از رایج ترین انواع لیزر هستند، و برای بسیاری کاربردهای دیگر استفاده شده اند. لیزرهای Nd: YAGنوعا با یک طول موج ۱۰۶۴nm، در مادون قرمز، نور منتشر می کند.

این لیزر می‌تواند با امنیت بسیار زیاد برای رفع موهای زائد در نواحی صورت، گردن، کمر، سینه، پاها و زیر بغل مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه لیزر ND-YAG عملکرد بسیار بهتری روی بیمار‌هایی با رنگ پوست و موهای تیره دارد و می‌تواند ضعف دیگر دستگاه‌های لیزر برای ناتوانی درمان این ترکیب رنگ پوست و مو را جبران کند.

در صورتی که در دستگاه اندیاگ خود دچار مشکل شدید و نیاز به تعمیر داشت، شرکت مهندسی همدم طب مبین براحتی این دستگاه را تعمیر خواهد کرد.

مراکز معتبر تعمیر لیزر موهای زائد

در تهران مراکز معتبر بسیاری در زمینه تعمیر لیزر موهای زائد فعالیت می نمایند و شرکت مهندسی پزشکی همدم طب مبین یکی از این مراکز معتبر می باشد که با کادری متخصص و مجرب تمامی دستگاه های زیبایی و پزشکی شما را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در سراسر ایران تعمیر می نماید.

در صورتی که با سوالات و ابهاماتی در ذهن خود در رابطه با تعمیرات لیزر موهای زائد روبرو هستید در بخش دیدگاه ها و نظرات برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما پاسخ گوی شما باشند.

۱۲ نظرات

 • سلام وقتتون بخیر ما در مرکزمون دستگاه لیزر دایود پرایملیز داریم مدتیه که شیشه سر هندپیس حالت کثیف و تیره به خودش گرفته شرکت فروشنده بازش کرد گفت ترک ریزی برداشته و ژل داخلش رفته ولی ما نمی تونیم عیب و برطرف کنیم. میخواستم ببینم امکانش هست شما دستگاه و ببینید یا هندپیس و در واقع.

  • سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز.بله مشکلی نیست ما می توانیک دستگاه لیزر دایود و الکس و حتی shr برای شما بصورت تخصصی تعمیر کنیم.برای اینکه ارتباط با دفتر فتی و تعمیراتی ما داشته باشید با شماره 02133060063 مهندس عینی تمالس حاصل نمائید. از اینکه مارو همراهی میی کنید سپاسگزاریم.

 • سلام وقتتون بخیر ،ب تازگی لامپ دستگاه shr عوض کردیم و حدود صدهزارتا شات زدیم اما دیگه شات با نور و گرما نمیزنه کاملا بی اثر شده چرا،؟؟؟؟؟

  • سلام و وقت شما بخیر دوست عزیز.دلایل مختلفی میتونه باعث از بین رفتن توان اولیه و نزدن شات توسط لامپ لیزر shr شود.ممکنه اصلا خود لامپ بی کیفیت بوده و همین بی کیفیتی باعث از بین رفتن لامپ شده باشد.ممکن است که آب مقطر و مخصوص لیزر استفاده نشده باشد و باعث خرابی پمپ و کولینگ دستگاه شده باشد و همین امر باعث از بین بردن لامپ و خود بخود از بین رفتن گرما و نور لیزر بشود.اما بهتر است رای ارزیابی دقیق دستگاه به دفتر فنی همدم طب مبین ارسال شود تا ارزیابی دقیق تر و کاملتری بر روی تعمیر لیزر موهای زائد شما انجام شود.جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فنی 02133060063 مهندس عینی تماس حاصل نمائید.

 • با سلام و احترام . من دستگاه لیزر Megneto دارم که پیغام تعویض لامپ داد و لامپ دستگاه رو عوض کردم ولی پیغام برطرف نشد . ممکنه راهنمایی بفرمایید . با تشکر

  • سلام یاسر جان.ممنونیم که مارو دنبال می کنید.باید عرض کنم خدمتتون که بعضی از دستگاه های لیزر از طرف شرکت سازنده دارای کدهایی می باشند که برای دستگاه تعریف شده که بمحض ایراد و خرابی در دستگاه لیزر موهای زائد،خریدار دستگاه لیزر به شرکت سازنده یا نماینده مربوطه زنگ بزند.لذا بهترین راه حل برای رفع ایراد و خرابی دستگاه لیزر شما تماس با خود نمایندگی دستگاه می باشد اما در صورت اینکه نیاز به شماره دارید به کارشناس فنی همدم طب مبین (مهندس کشاورز 09306109713) تماس بگیرید.

  • سلام و عرض تبریک سال نو.عارضم به خدممتون که لامپ shr و لیزری که ترک خورده به مرور و در طی روزهای دیگر از بین می رود.بله اثر گذاری لیزر به لامپ دستگاه لیزر می باشد و بهتر هست سریعا تعمیر شود.برای بررسی و ارزابی دقیق هندپیس دستگاه لیزر و برآورد هزینه و قیمت تعمیرات،با بخش فنی همدم طب مبین ارتباط برقرار نمائید.پیروز باشید.

  • سلام امید جان.بله ما در مجموعه همدم طب مبین تعمیر برد پاور دستگاه های لیزر را انجام میدیم.جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارزابی دقیق تر با مهندس عینی 09022339464 تماس حاصل نمائید.

 • سلام وقت بخیر دستگاه لیزر ما الکس و داییود شرکت طاهر تاج هست که مدتی هست که هند پیس شات میزنه ولی نوری از اون خارج نمیشه هندپیس واسه شرکت فرستادم اونجا روس دستگاه اونا شات و نور میزنه و میگه هندپیس سالمه نفر شرکت اومد و خود دستگاه چک کرد و گفت دستگاه هم سالمه ولی بازهم که هندپیس به دستگاه می‌زنیم یا شاصلا شات نمیزنه یا حدود پنجاه شات میزنه و دیگه نمیزنه در اصل نوری ازش خارج نمیشه میشه راهنمایی کنید الان دو هفته هست که همینطوری موندیم و نمیدونیم دستگاه چشه

  • سلام آقا نادر عزیز.با تعاریفی کع از لیزر دایود خود می کنید احتمال میدیم که یکی از لیزر بارهای شما سوخته شده باشه و این اتفاق برای دستگاه الکس دایود شما افتاده باشه.اگر تمایل دارید که بطور کامل متوجه شوید که علت خرابی لیزر دایود شما چیست و تعمیر لیزر دایود شما بخوبی انجام شود می بایست زحمت بکشید و یک فیم از مشکل دستگاه و از سر هندپیش قسمتی که نور از آن خارج می شود گرفته و به شماره ۰۹۰۲۲۳۳۹۴۶۴ مهندس عینی واتس اپ نمائید تا نگاه تخصصی و تکمیلی نسبت به تعمیر دستگاه لیزر الکس دایود شما انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با واحد خرید و فروش
ارتباط با کارشناسان شرکت همدم طب
ارتباط با کارشناسان همدم طب مبین