تصویر آموزش کار با دستگاه میکرودرم ابریژن
آموزش کار با دستگاه میکرودرم ابریژن
دسامبر 22, 2019
تصویر لیزر دایود پلاتینیوم
دستگاه لیزر دایود پلاتینیوم
اکتبر 6, 2020

تعمیرات تخصصی دستگاه لیزر موهای زائد

تصویر تعمیر لیزر موهای زائد

تعمیر لیزر موهای زائد

در این مقاله سعی داریم در مورد تعمیر دستگاه لیزر دایود،تعمیر لیزر الکساندرایت،تعمیر لیزر shr  و مابقی لیزر های زیبایی صحبت کنیم.باید توجه داشت که همواره دستگاه های زیبایی و لیزر پزشکی مورد استقبال پزشکان  و متخصصان زیبایی بوده و می باشد و یکی از مهم ترین تخصص های امروزی تعمیر لیزر موهای زائد می باشد.دستگاه های لیزر موهای زائد از قبیل الکساندرایت ، دایود ، ipl، ایلایت و ND-YAG هرکدام ویژگی ها و مزیت های خاص خود را دارند که در شرکت همدم طب مبین بصورت تخصصی تعمیر این دستگاه های حذف موهای زائد انجام می شود.

ما در مقاله انواع لیزرهای مورد استفاده در درمان لیزر موهای زائد به طور کامل در مورد تمامی دستگاه های موهای زائد صحبت کردیم که در صورت تمایل می توانید آنرا مطالعه فرمایید.حال به اختصار در مورد هر دستگاه و تعمیرات تخصصی آنها می پردازیم

فیلم تعمیر لیزر موهای زائد

در ابتدا شاید دوست داشته باشید نمونه ای از تعمیرات تخصصی صورت گرفته بر روی دستگاه های لیزر را که در شرکت مهندسی پزشکی همدم طب مبین صورت گرفته است را مشاهده نمایید.

تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد ، الکساندرایت

تصویر تعمیر لیزر الکساندرایت

همانطور که می دانید بهترین دستگاه لیزر و رفع موهای زائد دستگاه الکساندرایت می باشد چرا که هم برای انواع پوستها مناسب می باشد و هم به دلیل کولینگ قوی که دارد کمترین درد را فرد مورد نظر حس می کند.دلیل دیگر انتخاب لیزر الکس به عنوان بهریت دستگاه وجود سلکتور مناسب بنام PULSE DURATION در جهت رفع موهای زائد نازک و ضخیم می باشد بعلاوه اینکه قابلیت انتخاب برای پوست های روشن و تیره نیز دارا می باشد.

عمده مشکلات و تعمیر لیزر الکساندرایت مربوط به کولینگ این دستگاه می باشد که متاسفانه بیشتر به دلیل عدم استفاده از اب مناسب در مخزن کولینگ می باشد.در مقاله مناسب ترین آب برای لیزر پزشکی به صورت تخصصی به این موضوع پرداخته ایم که در صورت تمایل می توانید مطالعه نمایید.در صورتی که دستگاه الکس شما نیاز به تعمیر دارد،ما در مجموعه مهندسی پزشکی همدم طب مبین تعمیر لیزر الکس شما را به صورت تخصصی و با کمترین هزینه انجام می دهیم.

تعمیر دستگاه لیزر دایود

تصویر تعمیر دستگاه لیزر دایود

دستگاه مناسب دیگر برای از بین بردن موهای اضافی بدن که به نسبت کاربرد بسیاری در کشور ما دارا می باشد ، دستگاه لیزر دایود می باشد.لیزرهای دایود در رفع موهای زائد ، به صورت صورت پالسی و با طول موج های ۸۰۰ یا ۸۱۰ نانومتر موجود می باشند. جذب این طول موج در ملانین تا حدی کمتر از لیزرهای الکساندرایت  و بیشتر از Nd: YAG, IPL ها می باشد. به علت محدوده وسیع تنظیمات طول پالس و انرژی کاربردهای وسیعی داشته و قابلیت استفاده در پوست های تیره را نیز میسر می سازد بع علاوه اینکه در لیزر موهای بیکینی بسیار پرکاربرد می باشد.

در مقاله ای تحت عنوان همه چیز درباره لیزر دایود به طور کامل لیزر دایود را معرفی کرده ایم که در صورت تمایل می توانید آنرا مطالعه فرمایید.اگر در زمینه تعمیر لیزر موهای زائد بخصوص لیزر دایود مشکلی دارید کافیست با مجموعه ما تماس بگیرید.

در تعمیر دستگاه لیزر دایود،یکی از مشکلاتی که وجود دارد مربوط به کولینگ دستگاه می باشد و بیشترین درصد موردی به آب مورد استفاده در مخزن کولینگ مربوط می شود.حتما حتما از آب دیونیزه یا di در دستگاه خود استفاده کنید.در صورتی که به دنبال شرکت معتبر و متخصصی در زمینه تعمیر دستگاه لیزر دایود هستید،مطمئن باشید همدم طب مبین پاسخگوی اعتماد شما خواهد بود.

تعمیر دستگاه IPL

تصویر تعمیر لیزر ipl

دستگاه IPL در واقع لیزر نمی باشد بلکه فلش لامپ های زنون هستند که نور چند طول موجی ایجاد می کنند و قادر هستند که تاثیرات متنوعی بر روی پوست داشته باشند اما در کلینیک ها به عنوان دستگاهی در جهت از بین بردن موهای زائد بکار برده می شود دلیلش هم این است که کار کردن با دستگاه آی پی ال هم راحت می باشد و هم قیمت مناسب تری نسبت به دیگر دستگاه های رفع موهای بدن دارد.اگر در دستگاه IPL خود دچار ایراد شدید، می توانید جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه IPL با مجموعه ما در ارتباط باشید.

تعمیر دستگاه لیزر shr

تصویر تعمیر دستگاه لیزر shr

یکی دیگر از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد، لیزر shr می باشد که مخفف SUPER HAIR REMOVAL می باشد.سیستم کار لیزر shr بدین صورت است که با نور شدید بصورت پالسی بر روی موهای زائد بدن عمل کرده و موهای بدن را از بین می برد.دستگاه لیزر shr به وسیله فیلترهایی با طول موج ۵۹۰ تا ۱۲۰۰ نانومتر در عمق پوست نفوذ کرده و ریشه موهای زائد را از بین می برد.اگر شما در کلینیک خود دارای دستگاه shr هستید و نیاز به تعمیر و سیستم دوره ای این دستگاه قدرتمند دارید، با ما تماس گرفته تا از خدمات تخصصی مجموعه همدم طب مبین بهره مند شوید.

تعمیر دستگاه لیزر ایلایت ELIGHT

تصویر تعمیر لیزر ایلایت

دستگاه لیزر موهای بدن ایلایت ترکیبی از دو دستگاه IPL  و RF رادیو فرکانسی می باشد.این لیزر زیبایی می‌تواند انواع پوست و رنگ مو (تیره، خاکستری یا سفید و بور) را به صورت موثر و بدون به دنبال داشتن عوارض جانبی درمان کند.تکنولوزی ایلایت در از بین بردن موهای بدن بدین صورت است که ابتدا انرژی IPL (نور شدید پالسی) برای گرم کردن ناحیه درمان به کار برده می‌شود که مسیری حرارتی را برای عبور انرژی رادیوفرکوئنسی ایجاد می‌کند. سپس انرژی RF مستقیماً به فولیکول مو یا ضایعه‌های رنگدانه‌ای و عروق مورد نظر تحویل داده می‌شود.

تنها مزیت دستگاه ایلایت این است که می‌تواند همزمان پوست را جوان و نرم کند و کرک‌های نرمی (موهای زائد بور و سفید ظریف) را از بین ببرد که لیزرهای دیگر تاثیری بر آنها نداشتند.اگر در کلینیک زیبایی و پزشکی خود در دستگاه ایلایت ایرادی دید در صورت صلاحدید می توانید با مرکز همدم طب مبین تماس حاصل نمایید.

تعمیر دستگاه لیزر موهای زائد ND-YAG

تصویر تعمیر لیزر اندیاگ

لیزرهای Nd: YAG برای استفاده در یک لامپ برق یا لیزر دایودی بطور اپتیکی پمپ شده اند. آنها یکی از رایج ترین انواع لیزر هستند، و برای بسیاری کاربردهای دیگر استفاده شده اند. لیزرهای Nd: YAGنوعا با یک طول موج ۱۰۶۴nm، در مادون قرمز، نور منتشر می کند.

این لیزر می‌تواند با امنیت بسیار زیاد برای رفع موهای زائد در نواحی صورت، گردن، کمر، سینه، پاها و زیر بغل مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه لیزر ND-YAG عملکرد بسیار بهتری روی بیمار‌هایی با رنگ پوست و موهای تیره دارد و می‌تواند ضعف دیگر دستگاه‌های لیزر برای ناتوانی درمان این ترکیب رنگ پوست و مو را جبران کند.

در صورتی که در دستگاه اندیاگ خود دچار مشکل شدید و نیاز به تعمیر داشت، شرکت مهندسی همدم طب مبین براحتی این دستگاه را تعمیر خواهد کرد.

مراکز معتبر تعمیر لیزر موهای زائد

در تهران مراکز معتبر بسیاری در زمینه تعمیر لیزر موهای زائد فعالیت می نمایند و شرکت مهندسی پزشکی همدم طب مبین یکی از این مراکز معتبر می باشد که با کادری متخصص و مجرب تمامی دستگاه های زیبایی و پزشکی شما را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در سراسر ایران تعمیر می نماید.

در صورتی که با سوالات و ابهاماتی در ذهن خود در رابطه با تعمیرات لیزر موهای زائد روبرو هستید در بخش دیدگاه ها و نظرات برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما پاسخ گوی شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میتونم کمکتون کنم؟
ارتباط با کارشناسان فروش همدم طب مبین